پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10842 2 آذر 1394 ساعت [ 22:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مندز: محال است رونالدو به پاری‌سن‌ژرمن برود

کریستیانو رونالدو و خورخه مندز

مندز: محال است رونالدو به پاری‌سن‌ژرمن برود

مدیربرنامه‌های کریستیانو رونالدو قاطعانه‌تر از همیشه به شایعاتی که درباره انتقال این بازیکن پرتغالی به فرانسه وجود دارد، پاسخ داد.

کریستیانو رونالدو و خورخه مندز

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خورخه مندز، مدیربرنامه‌های کریستیانو رونالدو در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی کانال‌ پلاس تأکید کرد رئال‌مادرید تیمی است که این بازیکن پرتغالی در آن بازنشسته می‌شود و کفش‌هایش را آویزان می‌کند.

مندز در این باره اظهار داشت: رونالدو در پاری‌سن‌ژرمن بازی کند؟ این غیرممکن است. او کفش‌هایش را در برنابئو آویزان خواهد کرد.

مدیربرنامه‌های رونالدو در ادامه اعتراف کرد همکاری 15 ساله‌اش با این بازیکن پرتغالی، رابطه میان این دو نفر را بسیار نزدیک و صمیمانه کرده است.

مندز که از دوران بازیگری رونالدو در اسپورتینگ لیسبون مدیربرنامه‌های او بوده است، تأکید کرد: کریستیانو مثل پسر من است. من او را از زمانی که 15 ساله بود می‌شناسم.

اخیراً و به خصوص پس از بازی برگشت رئال‌مادرید و پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا که در آن رونالدو جمله‌ای را در گوش لوران بلان، سرمربی پاری‌سن‌ژرمن نجوا کرد، شایعاتی که درباره پیوستن مهاجم پیشین منچستریونایتد به PSG وجود داشت دو چندان شد هر چند به نظر مندز همه آنها بی‌اساس هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت