پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10864 3 آذر 1394 ساعت [ 19:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حلقه شادی ذوبی‌ها در چمن فولادشهر؛ عکاس سپاهانی راهی بیمارستان شد

محسن قهرمانی و سپاهان و ذوب آهن

حلقه شادی ذوبی‌ها در چمن فولادشهر؛ عکاس سپاهانی راهی بیمارستان شد

تیفوسی : پس از پایان دیدار یکی از عکاسان حاضر در ورزشگاه که از جانبازان بزرگوار و هوادار سپاهان است دچار ناراحتی قلبی شد و با پیگیری سعید آذری به سرعت با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از، حواشی شهرآورد اصفهان بین تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان اصفهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور به شرح زیر است:

این دیدار با تساوی در وقت‌های اضافه، به ضربات پنالتی رسید و در ضیافت پنالتی‌آا ذوب آهن با برتری 4 بر 1 راهی فینال جام حذفی شد.

پس از شکست سپاهان استیماچ بازیکنان تیمش را آرام کرد و طلایی‌پوشان خیلی زود زمین را ترک کرده به رختکن رفتند.

هواداران ذوب‌آهن برای این موفقیت سرازپا نمی‌شناختند و بازیکنان ذوب آهن هم در زمین حلقه شادی زدند که در این بین مهدی رجب‌زاده کاپیتان این تیم از همه خوشحال‌تر به نظر می‌رسید.

پس از پایان دیدار یکی از عکاسان حاضر در ورزشگاه که از جانبازان بزرگوار و هوادار سپاهان است دچار ناراحتی قلبی شد و با پیگیری سعید آذری به سرعت با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

محسن قهرمانی و سپاهان و ذوب آهن

ایگور استیماچ، سرمربی سپاهان بعد از باخت تیمش مقابل ذوب‌آهن در نیمه‌نهایی جام حذفی، به بازیکنان تیم خود به خاطر این باخت دلداری می‌داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از حواشی دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

بازیکنان دو تیم قبل از شروع ضیافت پنالتی‌ها، یکدیگر را به سبک تیم‌های اروپایی در آغوش گرفته و در کنار یکدیگر ایستاده بودند.

سرمربی ذوب‌آهن قبل از آغاز پنالتی‌ها، به سمت رشید مظاهری، درازه‌بان تیمش رفت و با او صحبت کرد و بعد از آن، مظاهری را در آغوش گرفت.

گل‌محمدی در طول ضربات پنالتی به صورت ایستاده در کنار زمین حضور داشت و در سوی مقابل، استیماچ نشسته کار را دنبال می‌کرد.

رحمان احمدی بر خلاف رشید مظاهری که با انگیزه بسیار به سمت دروازه می‌رفت، چندان پرانرژی برای مهار پنالتی‌ها در این مسابقه به نظر نمی‌رسید.

نور گوشی‌های هواداران ذوب‌آهن هنگام ضربات پنالتی توجه همه را به خود جلب می‌کرد.

نحوه حرکات محرم نویدکیا، محمدرضا خلعتبری، و استیماچ، سرمربی سپاهان هنگام ضربات پنالتی بسیار جالب توجه بود و آنها با استرس خاصی پیگیر ضربات پنالتی بودند.

بازیکنان ذوب‌آهن بعد از پیروزی در این مسابقه به میان زمین چمن ورزشگاه فولادشهر رفته و صعود دوباره به فینال مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور را جشن گرفتند.

ایگور استیماچ، سرمربی سپاهان به همراه بزرگترهای تیمش به کنار بازیکنانی که بر روی زمین افتاده بودند، رفته و به آنها دلداری می‌داد.

رحمان احمدی، دروازه‌بان سپاهان نیز که نسبت به عملکرد خود به شدت ناراحت بود، با ناراحتی در کنار گردان ایستاده بود و با وی صحبت می‌کرد.

ذوب‌آهن با پیروزی در ضربات پنالتی در این مسابقه، به فینال رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور صعود کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت