پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10868 3 آذر 1394 ساعت [ 19:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گل‌محمدی: در بین 2 نیمه به بازیکنانم گفتم خود را در خرمشهر ببینید

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که خودتان را در خرمشهر ببینید و ایمان داشته باشید که می‌توانید حریف را شکست دهید.

گل‌محمدی: در بین 2 نیمه به بازیکنانم گفتم خود را در خرمشهر ببینید

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که خودتان را در خرمشهر ببینید و ایمان داشته باشید که می‌توانید حریف را شکست دهید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از، یحیی گل‌محمدی پس از برتری ذوب‌آهن مقابل سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ضربات پنالتی گفت: بازی را خوب آغاز کردیم و توانستیم در دقایق ابتدای بازی به گل برسیم. در مجموع بازی سختی بود و حریف فشار زیادی آورد و متأسفانه گلی که خوردیم روی اشتباه خودمان بود.

وی افزود: تیم حریف به هیچ عنوان نمی‌خواست بازنده این دیدار شود و ما فشار زیادی را تحمل کردیم. در مجموع این برد را به بچه‌های تیمم تبریک می‌گویم و آن را تقدیم کارگران زحمتکش کارخانه ذوب‌آهن می‌کنم. به بودن در این تیم و به داشتن چنین تیمی افتخار می‌کنم. شاگردانم هر چه که در توان‌شان بود به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به گل‌هایی که تیمش دریافت کرد، گفت: ما تنها یک گل از روی شوت کریمی دریافت کردیم و گل بعدی نیز از روی اشتباه خودمان بود. تیم حریف با وجود 10 نفره شدن جوانان خوبی به زمین فرستاد، جوانانی که کار را برای ما سخت کرده بودند. آنها با توجه به سرعت تیم‌شان در ضدحملات خوب کار می‌کردند، اما آن چیزی که برای ما حائز اهمیت بود میل بردن در بین بچه‌ها بود.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که خودتان را در خرمشهر ببینید و ایمان داشته باشید که می‌توانید حریف را شکست دهید.

وی با اشاره به ماراتن پنالتی‌ها گفت: همان‌طور که گفتم شرایط روحی برای زدن پنالتی مهم است. به بازیکنانم گفتم که برای برد به میدان بروند و راحت پنالتی خود را بزنند. در ضربات پنالتی همه چیز دست به دست هم می‌دهد تا یک تیم برنده شود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره عملکرد مرتضی تبریزی خاطرنشان کرد: در دو ماه اخیر تبریزی از نظر فنی عملکرد خوبی داشته و راحت‌تر و روان‌تر بازی کرده است. او یکی از مهره‌های مهم ما در این دیدار بود و عملکرد خوبی داشت. از این بازیکن به خاطر عملکردش تشکر می‌کنم.

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که چرا پس از 10 نفره شدن سپاهان فاصله میان مهاجمان و هافبک‌های تیم ذوب‌آهن افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: طبیعی است که بعد از زدن گل تیم‌ها کمی عقب‌تر بازی کنند و تیم سپاهان نیز پس از 10 نفره شدن دفاعی چند لایه را ایجاد کرد و این عامل سبب شد تا فاصله بین مهاجمان و هافبک‌های ما زیاد شود. البته سعی بر این داشتیم با پاس‌های فراوان فشار زیادی را روی تیم حریف ایجاد کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که در این دیدار فشار روی ولید اسماعیل بسیار بود و برنامه‌ای نیز برای کاهش این فشار اجرا نشد، تصریح کرد: حریف ما تیم کوچکی نبود و در جناح راست آن وریا غفوری که یکی از بهترین مدافعان راست ملی است، قرار داشت. تمایل این بازیکن به حرکت رو به جلو و اینکه بازی 120 دقیقه‌ای شد، عاملی بود که فشار روی ولید اسماعیل افزایش یابد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش پس از 10 نفره شدن سپاهان تهاجمی‌تر بازی نکرد، افزود: سپاهان دفاع فشرده‌ای را داشت و از این دفاع رد شدن کار آسانی نبود، ضمن اینکه سپاهان در تعویض‌های خود جوانان خوبی را به بازی آورد و با توجه به سرعت این بازیکنان ما باید با رعایت احتیاط برای ضدحملات بازی را اداره می‌کردیم.‌

گل‌محمدی درباره اینکه ترجیح می‌دهد در فینال با چه تیمی بازی کند، خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها برای من قابل احترام هستند، اما امیدوارم تیمی که لایق است به فینال بیاید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت