پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10876 4 آذر 1394 ساعت [ 23:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان با انتقاد شدید از مجید صالح: او در تونل حرف زشت زد و فرار کرد!

سرمربی نفت تهران می‌گوید یک نکته تاریک در جدال تیمش با استقلال وجود داشت.

منصوریان با انتقاد شدید از مجید صالح: او در تونل حرف زشت زد و فرار کرد!

سرمربی نفت تهران می‌گوید یک نکته تاریک در جدال تیمش با استقلال وجود داشت.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر استقلال در چارچوب رقابت‌های حذفی فوتبال ایران گفت: یک ماراتن فوتبال را شاهد بودیم. بازی خوب و دلچسبی بود و من از بازی لذت بردم. استقلال ضدفوتبال بازی نکرد و ما هم اعتقادی به ضد فوتبال نداریم.

او افزود: 4 بار در حین 120 دقیقه شانس خیلی خوب گلزنی داشتیم مخصوصا در وقت‌های اضافه نیمه دوم. طبیعی بود چون استقلال 10 نفره بود کمی عقب رفت و ما تلاش کردیم مالکیت توپ را در اختیار بگیریم. در مالکیت هم خیلی خوب بودیم و می‌شد که بازی را ببریم. بعد از 120 دقیقه هم در ضربات پنالتی می شد بازی را ببریم. می دانستیم رحمتی یک دروازه بان پنالتی گیر است و می دانستم که فشار جمعیت در ضربات پالتی یک به یک کار خودش را می کند. من این هواداران را دوست دارم و بی احترامی نکردند. من به مظلومی تبریک گفتم و هیچ بی احترامی ای هم نکردم.

سرمربی نفت تهران اضافه کرد: این بازی یک نکته تاریک داشت و آن هم مجید صالح بود. ما پشت هیچ نقابی نمی مانیم. اما اینکه مجید صالح دستش را حواله به ما می‌کند واقعا تاسف آور است. او در تونل حرف زشت زد و فرار کرد. اینکه قبل از بازی چیزهایی که در فوتبال ایران قدیمی و “دِمُده” شده را به بیرانوند می‌گوید اینها بازی نمی دهند، خرابت می کنند. آقای صالح تو به عنوان معلم باید پشت من بایستی. چرا به بیرانوند گفتی که منصوریان می‌خواهد خرابت کند؟ او این مسئله را به من گفت. در حین پنالتی‌ها هم ما مشکلی نداشتیم.

او اضافه کرد: من به پسرم می‌گویم فحش را یاد بگیر ولی استفاده نکن. او به علی چینی توهین کرد و فرار کرد. ما باید معلم باشیم. اگر بازیکن باشد عیبی ندارد. ما روی نیمکت‌مان ایرانیان را داریم که الگوی اخلاق است. خدا را شکر می‌کنم که او را در راهرو و تونل ندیدم و بابتش در رختکن صلوات فرستادم. حیف شد صالح را در میکسد زون ندیدم.

سرمربی نفت در پاسخ به این سوال که اگر صالح را می دیدید با او درگیر می‌شدید؟ گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتاد اما زمانی که در میکسدزون مظلومی را دیدم از عصبانیتم کم شد.

منصوریان در پایان افزود: در پایان به استقلال تیم محبوبم تبریک می‌گویم و بازهم می‌گویم که رحمتی گلر خیلی خوبی است.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت