خانه / خبرهای فوتبال خارجی / روی کین آمادگی وین رونی را زیر سوال برد
rooney 1

روی کین آمادگی وین رونی را زیر سوال برد

روی کین آمادگی وین رونی را زیر سوال برد

روی کین آمادگی بدنی، قدرت رهبری و فعالیت های وین رونی را پس از تساوی بدون گل منچستر در لیگ قهرمانان زیر سوال برد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روی کین ستاره سابق منچستر یونایتد با حمله به وین رونی، کاپیتان این تیم را پس از بازی بدون گل دیشب منچستر در برابر پاری سن ژرمن، زیر سوال برد و با انتقاد از رونی، وی را افتضاح خواند.

رونی با حضور در ۱۱ بازی از لیگ برتر تنها ۲ گل به ثمر رسانده است.  منچستر نیز در معرض خطر از دست دادن جایگاهش به عنوان یکی از ۱۶ تیم حاضر در لیگ قهرمانان است و باید در گروه B وولفسوبرگ را در آلمان شکست دهد تا بتواند حضورش را تضمین کند.

کین در یک مصاحبه تلویزیونی دیشب گفت : فضای اولدترافورد خیلی عجیب بود و آنها اصلا برش نداشتند.

بازیکن تیم ملی ایرلند گفت: می‌شد حس کرد که بازیکنان به جای این که سعی کنند کاری بکنند، منتظر بودند اتفاقی بیفتد. در این میان وین رونی هم با عدم خونسردی و کیفیت لازم، به نظر من بیش از هر فرد دیگری در زمین، مسئول این وضعیت بود.

این بازیکن افزود: به میراث رونی در اولدترافورد نگاه کنید، واقعا فوق‌العاده است، رکورد گل‌هایش عالی است. اما رونی حالا کاپیتانی است که باید بیشتر احساس مسئولیت کند و به نظر من باید تلاش بیشتری بکند.

کین با اشاره به علاقه رونی به کشتی گفت: هفته پیش که رونی را درگیر کشتی دیدم، با خودم سوال کردم چرا باید خودش را مشغول این همه چیزهای بیخود بکند که هیچ منفعتی برای کسی ندارد؟

ستاره فوتبال ایرلند که اکنون ۴۴ ساله است، ۱۹ عنوان قهرمانی کسب کرده که ۱۷ مورد آن با منچستر یونایتد به دست آمده است. وی اکنون دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال ایرلند است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *