پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10914 6 آذر 1394 ساعت [ 10:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تیم منتخب دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان

تیم منتخب دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان در تیم منتخب یوفا از دور پنجم لیگ قهرمانان اروپا نام هیچ یک از بازیکنان تیم فوتبال رئال‌‌مادرید دیده نمی‌شود.   به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اسامی 11 بازیکن برتر دور پنجم از بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد که در […]

تیم منتخب دور پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان

در تیم منتخب یوفا از دور پنجم لیگ قهرمانان اروپا نام هیچ یک از بازیکنان تیم فوتبال رئال‌‌مادرید دیده نمی‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اسامی 11 بازیکن برتر دور پنجم از بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را اعلام کرد که در آن بیشتر مدعیان قهرمانی نماینده دارند، جز رئال‌مادرید.

در تیم منتخب یوفا که سیستم 3-3-4 دارد، متز سلس، سنگربان تیم فوتبال خنت بلژیک درون دروازه قرار دارد. در خط دفاع، الکس ساندرو(یوونتوس)، مارکوس روخو(منچستریونایتد)، گری کیهیل(چلسی) و فن‌درویل(پاری‌سن‌ژرمن) حضور دارند.

در خط میانی تیم منتخب یوفا کینگسلی کومان (بایرن‌مونیخ)، ویلیان (چلسی) و یارمولنکو (دیناموکیف) هستند و سه مهاجم تیم هم عبارتند الکسیس سانچس (آرسنال)، لیونل مسی (بارسلونا) و آنتوان گریزمان (اتلتیکومادرید).

نبود هیچ‌یک از بازیکنان تیم فوتبال رئال‌مادرید در تیم منتخب یوفا از دور پنجم دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در حالی است که این تیم در خانه شاختار دونتسک اوکراین با نتیجه 4 بر 3 پیروز شد، آن هم در حالی که تا 10 دقیقه پایانی با نتیجه 4 بر صفر از میزبان خود پیش بود.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/09/06/139409060939225846589224.jpg

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت