خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / هفته سیزدهم لیگ برتر : برد استقلال اهواز و شکست سپاهان

هفته سیزدهم لیگ برتر : برد استقلال اهواز و شکست سپاهان

هفته سیزدهم لیگ برتر : برد استقلال اهواز و شکست سپاهان

هفته سیزدهم لیگ برتر؛

گسترش فولاد تبریز از سد سپاهان گذشت

دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان با برتری تیم تبریزی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۵ امروز یکشنبه با برگزاری دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان ادامه یافت که این بازی را تیم گسترش فولاد با حساب یک بر صفر پیروز شد. شهرام گودرزی در دقیقه ۱۵ دروازه تیم سپاهان را باز کرد.

گسترش فولاد با این پیروزی ارزشمند ۲۰ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت. تیم سپاهان هم با پذیرش سومین باخت از رده پنجم به رده ششم سقوط کرد.

 

 

پیروزی صبا در زمین سیاه‌جامگان/ شاگردان دایی به رده سوم رسیدند

تیم فوتبال صبای قم در آغاز هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر در زمین سیاه جامگان به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال سیاه جامگان مشهد و صبای قم از ساعت ۱۴:۳۰ امروز دیدار خود را در چارچوب هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار کردند که این بازی را شاگردان علی دایی با حساب ۲ بر یک برنده شدند.

ابوالفضل ابراهیمی (۱۵) و جلال الدین علی محمدی (۵۵) برای صبا گلزنی کردند و تنها گل تیم سیاه جامگان را احمد امیر کامدار (۸۴) به ثمر رساند. صبای قم با این برد ۲۲ امتیازی شد و موقتا به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کرد.

پیروزی استقلال صنعتی در خانه راه‌آهن/ شاگردان ویسی صدرنشین شدند

تیم فوتبال استقلال صنعتی خوزستان با پیروزی در زمین راه آهن بار دیگر صدر جدول را از چنگ استقلال تهران در آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال راه آهن تهران از ساعت ۱۵:۱۵ امروز یکشنبه در چارچوب هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه شهدای شهر قدس پذیرای تیم استقلال صنعتی خوزستان بود که این بازی با پیروزی یک بر صفر شاگردان عبدالله ویسی به پایان رسید. مهدی زبیدی در دقیقه ۷۲ تنها گل این دیدار را به ثمر رساند.

استقلال صنعتی با این پیروزی خارج از خانه جمع امتیازات خود را به عدد ۲۶ رساند و بار دیگر صدر جدول را موقتا از چنگ استقلال تهران در آورد. استقلال تهران با ۲۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *