پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10934 8 آذر 1394 ساعت [ 20:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید از کی‌روش بالاتر است/ همه باید از او حمایت کنیم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم بر لزوم حمایت از سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد.

دایی: هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید از کی‌روش بالاتر است/ همه باید از او حمایت کنیم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم بر لزوم حمایت از سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم  علی دایی پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: برابر سیاه‌جامگان تیم برتر میدان بودیم و موقعیت‌های متعددی در هر دو نیمه داشتیم.

سرمربی تیم صبای قم با اشاره به اینکه در هر دو نیمه بازی موقعیت‌های متعددی توسط بازیکنان صبای قم از دست رفته است، افزود: مطمئن باشید اگر امروز بچه‌ها دقت بیشتری می‌کردند و موقعیت‌های ما گل می‌شد شاید در پایان نتیجه‌ای غیرقابل پیش‌بینی رقم می‌خورد.

دایی با انتقاد از اینکه حداقل پنج موقعیت مسلم گلزنی توسط بازیکنان صبا از دست رفته است، خاطرنشان کرد: با تمام این تفاسیر به پیروزی ارزشمندی برابر سیاه‌جامگان دست پیدا کردیم.

وی با اشاره به اینکه صبا در دقایق پایانی بازی متحمل فشار زیادی از سوی سیاه‌جامگان شد، تصریح کرد: هشت دقیقه پایانی بازی برای ما تبدیل به جهنم شده بود و اگر موقعیت‌های متعدد خود را از دست نمی‌دادیم این وضعیت را تجربه نمی‌کردیم.

دایی با خودداری از اظهارنظر در مورد قضاوت این دیدار خاطر نشان کرد: نظری درباره داوری مسابقه ندارم. اشتباهات در فوتبال یک امر طبیعی و عادی است.

وی با اشاره به وضعیت تیم ملی فوتبال و مقایسه آن با دوران حضورش در این تیم نیز گفت: زمانی که بنده سرمربی تیم ملی بودم، امکانات تیم ملی با شرایط فعلی قابل قیاس نبود. اگر یک روز اردوهای تیم ملی جابه‌جا می‌شد تمامی مربیان داخلی علیه ما جبهه می‌گرفتند، این در حالی است که آن زمان هم تجربه کمتری داشتم و هم اینکه امکانات تیم ملی حتی یک پنجاهم شرایط فعلی نبود.

دایی با اشاره به اینکه کی‌روش در بهترین تیم‌های دنیا مربیگری کرده و طبیعی است که خواسته‌هایش متفاوت باشد، عنوان کرد: کی‌روش یک مربی حرفه‌ای است و باید امکانات حرفه‌ای نیز در اختیارش باشد. معتقدم در شرایط فعلی همه باید همسو باشیم و از کی‌روش حمایت کنیم.

سرمربی پیشین تیم ملی با اشاره به اینکه خود او نیز گاهی از شرایط انتقاد کرده، اما در نهایت در خدمت منافع ملی است، بیان کرد: باید تمامی شرایط را برای کی‌روش مهیا کنیم. قطعاً هیچ‌کس نمی‌تواند عنوان کند از فردی که در بهترین تیم‌ها مربیگری کرده و مربی تیم‌های رده پایه و ملی پرتغال و رئال مادرید بوده، بالاتر است. امیدوارم شرایطی فراهم شود که برای دو بار متوالی به جام جهانی صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم با اشاره به وضعیت تعطیلات لیگ برتر گفت: این تعطیلات برای تیم صبا بسیار مناسب بود، زیرا در ابتدای فصل از نظر بدنی مشکلات فراوانی داشتیم. با شرایط فعلی برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کنیم.

دایی با اشاره به نقش بارز دستیارانش در موفقیت‌های اخیر صبا تصریح کرد: قطعاً اگر کمک‌ها و مشاوره‎‌های دستیارانم نبود، صبا در موقعیت فعلی قرار نداشت.

وی افزود: کادر مدیریتی باشگاه نیز در این مدت حمایت‌های زیادی از ما انجام داده است و در کنار آن، تمرینات سخت و طاقت‌فرسای بازیکنانم نیز در موفقیت‌های ما اثرگذار بوده است. موفقیت امروز صبا مرهون زحمات تک تک این عوامل است.

دایی در پایان با اشاره به سالگرد بازی ایران – استرالیا در هشتم آذر 76 تصریح کرد: همدلی بی‌نظیری بعد از آن بازی حتی میان ایرانیان خارج از کشور شکل گرفت، اتفاقی که شاید دیگر تکرار نشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت