پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10936 8 آذر 1394 ساعت [ 20:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس :تساوی چلسی و تاتنهام

هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس :تساوی چلسی و تاتنهام مصاف تیم‌های فوتبال چلسی و تاتنهام در خانه سفیدپوشان لندن بدون برنده خاتمه یافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس عصر امروز (یکشنبه) با مصاف تیم‌های چلسی و تاتنهام در ورزشگاه وایت‌هارت‌لین دنبال شد که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل […]

هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس :تساوی چلسی و تاتنهام

چلسی تاتنهام

مصاف تیم‌های فوتبال چلسی و تاتنهام در خانه سفیدپوشان لندن بدون برنده خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس عصر امروز (یکشنبه) با مصاف تیم‌های چلسی و تاتنهام در ورزشگاه وایت‌هارت‌لین دنبال شد که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

یک امتیاز این بازی که هیچ یک از دو تیم موقعیت مسلم چندانی برای گلزنی نداشتند، چلسی را 15 امتیازی کرد و در رده چهاردهم قرار داد. تاتنهام هم 25 امتیازی شد، اما همچنان در رده پنجم جدول باقی ماند. این بازی سومین تساوی و در مجموع دهمین بازی بدون برد این فصل شاگردان ژوزه مورینیو در لیگ برتر بود که فاصله آنها را با صدر جدول نسبت به هفته گذشته، به 14 امتیاز افزایش داد.

هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس

وستهام و وست‌بروموویچ امتیازات را تقسیم کردند

هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس با تساوی خانگی وستهام برابر وست‌برومویچ پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با تساوی یک – یک تیم‌های وستهام و وست‌برومویچ در ورزشگاه آپتون‌پارک، چهاردهمین هفته از لیگ برتر انگلیس پیگیری شد. در این بازی مائورو زاراته در دقیقه 17 برای وستهام و وینستون رِید در دقیقه 50 (گل به خودی) برای وست‌برومویچ گلزنی کردند.

هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس امشب با برگزاری دو بازی همزمان از ساعت 19:45 به پایان می‌رسد که در یکی از آنها آرسنال میهمان نوریچ است و در دیگری لیورپول از سوانزی پذیرایی می‌کند.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس، تیم‌های منچسترسیتی و لسترسیتی هر دو با 29 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های اول و دوم قرار دارند و منچستریونایتد 28 امتیازی سوم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت