خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ایبار ۰-۲ رئال مادرید : هفته سیزدهم لالیگا

ایبار ۰-۲ رئال مادرید : هفته سیزدهم لالیگا

ایبار ۰-۲ رئال مادرید : هفته سیزدهم لالیگا

رئال مادرید با پیروزی در خانه ایبار موفق شد فاصله ۶ امتیازی خودش با بارسلونا صدرنشین را حفظ کند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های رئال مادرید و ایبار از ساعت ۱۸:۳۰ در هفته سیزدهم لالیگا به مصاف یکدیگر رفتند.

رئال مادرید پس از چند دقیقه ابتدایی که تحت فشار قرار گرفت توانست کنترل بازی را در دست بگیرد و در دقیقه ۱۵ موقعیت بسیار خوبی هم بدست آورد اما ضربه کواچیچ به تیر دروازه برخورد کرد. شاگردان بنیتز در ادامه نتوانستند فشار زیادی روی دروازه ایبار وارد کنند و در ارسال پاس های آخر بی دقت بودند. در حالی که بنظر می رسید دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن می روند تیم مهمان در دقیقه ۴۳ روی سانتر مودریچ و ضربه سر گرت بیل موفق شد دروازه حریفش را باز کند.

ایبار که در نیمه نخست به خوبی با بازیکنان رئال مقابله کرده بود در نیمه دوم برای زدن گل تساوی جلو کشید و در دقیقه ۵۸ می توانست دروازه ناواس را باز کند اما ضربه سر مدافع این تیم با فاصله اندکی از کنار دروازه بیرون رفت. رئال در دقیقه ۷۱ می توانست به گل دوم برسد تا خیال بنیتز از پیروزی در این بازی راحت شود اما رونالدو که با دروازه بان ایبار تک به تک شده بود ضربه خودش را به بیرون زد.

رئال که در دقایق پایانی بازی عملکرد خوبی از خودش ارائه کرد در دقیقه ۸۲ به خاطر خطای بازیکن ایبار روی وازکز که به جای رودریگز به بازی آمده بود صاحب یک ضربه پنالتی شد که رونالدو آن را به گل تبدیل کرد. بازی در نهایت با همین دو گل به سود رئال به اتمام رسید تا این تیم پس از شکست هفته گذشته در ال کلاسیکو به روند پیروزی در لالیگا بازگردد و با ۲۷ امتیاز در رده سوم جدول قرار بگیرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *