خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / برانکو ایوانکوویچ: بیش از اندازه موقعیت از دست دادیم

برانکو ایوانکوویچ: بیش از اندازه موقعیت از دست دادیم

برانکو ایوانکوویچ: بیش از اندازه موقعیت از دست دادیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با نفت گفت: بازهم موقعیت های زیادی داشتیم که بازیکنانم نتوانستند از آنها استفاده کنند. با این حال خدا را شکر که یک امتیاز گرفتیم.

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر نفت گفت: به بازیکنانم به خاطر جنگندگی که داشتند تبریک می گویم. بازی که باید از هر لحاظ می بردیم را با تساوی به پایان بردیم. ما موقعیت های گل را بیش از اندازه داریم از دست می دهیم. هر تیمی هم که گل نزند گل می خورد.

وی افزود: بازهم خدا را شکر که یک امتیاز گرفتیم. ما فرصت های زیادی داشتیم و پنالتی را هم گل نکردیم. ما گلی خوردیم که اصلا نباید می خوردیم چرا که از روی پرتاب یک اوت بود. با این حال فکر می کنم  تماشاگران یک بازی پرهیجان را دیدند.

برانکو در پاسخ به این پرسش که مشکل گل نزدن بازیکنان پرسپولیس چه زمانی و چگونه حل می شود گفت: فقط با کار با اعتماد به نفس می توان این مشکل را برطرف کرد. امیدوارم هستم که طارمی و علیپور به درجه ای برسند که بتوانند موقعیت ها را به گل تبدیل کنند. تیم ما خیلی جوان است. بجز بنگر و نورمحمدی بقیه جوان هستند. در آینده ای نزدیک این کم کاستی ها را جبران خواهند کرد.

وی در مورد بازیکنانی که نیم فصل به خدمت خواهند گرفت گفت: همه بازیکنان خوب تحت قرارداد تیم ها هستند و سخت می شود بازیکن جدید بگیریم.

برانکو ایوانکوویچ در ادامه اظهاراتش در خصوص اینکه چرا طارمی پشت ضربه پنالتی که خود او گرفته بود، ایستاد؟ گفت: من واقعیت را در تبریز گفتم که بازیکنی که خودش پنالتی می‌گیرد، بهتر است که پنالتی را نزند، اما من به مهدی طارمی اطمینان داشتم، زیرا مهاجم ما اعتماد به نفس لازمه را داشت و در تمرینات نیز با آمادگی کامل پنالتی می‌زد و روحیه او خوب بود؛ اما به هر حال پنالتی ما گل نشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما اگر گل دوم را می‌زدیم، می‌توانستیم چندین گل دیگر را به ثمر برسانیم که متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *