خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / علیرضا منصوریان: بعداز پنالتی به بازی برگشتیم

علیرضا منصوریان: بعداز پنالتی به بازی برگشتیم

علیرضا منصوریان: بعداز پنالتی به بازی برگشتیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران معتقد است تیمش بعد از ضربه پنالتی که توسط مهدی طارمی از دست رفت، به بازی بازگشت.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر پرسپولیس در هفته سیزدهم، ضمن بیان مطلب فوق گفت: در نیمه اول اصلا خوب نبودیم زیرا با فاصله چهار روز از بازی سخت و نفس گیر با استقلال در جام حذفی، برابر پرسپولیسی که ۱۰ روز استراحت داشت بازی کردیم. طبیعی بود در این نیمه بازیکنان سرحال نباشند.

وی افزود: البته خط حمله پرسپولیس در این بازی با عملکرد نفت در هفته‌های گذشته شباهت داشت زیرا ما در بازی‌های قبل شانس‌های بسیاری را برابر گلزنی و پیروزی از دست دادیم و پرسپولیس هم در این بازی بدشانس بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران ادامه داد: تیم نفت از زمانی به بازی برگشت که بیرانوند ضربه پنالتی مهدی طارمی را گرفت و این دروازه‌بان روز خوبی داشت. البته می‌دانستیم هرچه جلوتر برویم، تیم ما بر روند بازی سوار می‌شود زیرا استرس و فشار بازی روی تیم پرسپولیس تاثیر منفی می‌گذارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تیم نفت هم مانند پرسپولیس از نفرات جوانی تشکیل شده است. من از نفرات با تجربه از جمله ایمان مبعلی خواستم، تحت هرشرایطی در این دیدار به میدان برود زیرا او سرد و گرم بازی با سرخابی‌ها را چشیده بود. ضمن اینکه معتقد بودم در لحظات آخر که پرسپولیس احساسی بازی می‌کند، می‌توانستیم گل بزنیم.

منصوریان با بیان اینکه تیم نفت خیلی خوب به بازی برگشت، ادامه داد: نحوه به ثمر رسیدن گل نفت مهم نیست زیرا بدتر از این هم از پرسپولیس گل خورده بودیم. ما در این بازی ۳-۴ بازیکن با تجربه خود را به دلیل مصدوم در اختیار نداشتیم که روی عملکردمان تاثیر گذاشت.

وی با بیان اینکه تیمش جلوی پرسپولیس میزبان نبود، تصریح کرد: ادبیات هواداران هم بهتر شده است و باید به همه آنها خسته نباشید گفت. این مسائل می‌تواند الگویی برای همه هواداران فوتبال باشد و در آینده ادبیات منفی از روی سکوها جمع شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در مورد وضعیت بیرانوند هم گفت: از اول هم با این بازیکن مشکلی نداشتم اما نمی‌توانم هر روز به پسرم که اشتباه می‌کند، بگویم عالی بودی. اگر آن روز جلوی بیرانوند را گرفتیم، امروز شاهد بازگشت خوبش به میدان بودیم، دروازه‌بانی که یک پنالتی و چندین موقعیت مناسب را از پرسپولیس گرفت. البته ما نگاه ملی به بیراوند داریم زیرا سرمایه کشورمان نیز هست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *