پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10999 12 آذر 1394 ساعت [ 18:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تغییرات عجیب در جام جهانی؛ جام ۲۰۲۶ با حضور چهل تیم برگزار می‌شود؟

تغییرات عجیب در جام جهانی؛ جام ۲۰۲۶ با حضور چهل تیم برگزار می‌شود؟ گزارش‌ها از بررسی احتمال افزایش تعداد تیم‌های حاضر در جام جهانی خبر می‌دهند. به گزاش سایت رسمی برنامه نود، چند ساعت بعد از انتشار خبر بازداشت ۱۲ عضو فیفا منجمله دو معاون ارشد این نهاد، خبر احتمال افزایش تعداد تیم‌های حاضر در […]

تغییرات عجیب در جام جهانی؛ جام ۲۰۲۶ با حضور چهل تیم برگزار می‌شود؟

گزارش‌ها از بررسی احتمال افزایش تعداد تیم‌های حاضر در جام جهانی خبر می‌دهند.

به گزاش سایت رسمی برنامه نود، چند ساعت بعد از انتشار خبر بازداشت ۱۲ عضو فیفا منجمله دو معاون ارشد این نهاد، خبر احتمال افزایش تعداد تیم‌های حاضر در جام جهانی شوک دیگری به فوتبال وارد کرد.

روزنامه گاردین انگلیس در گزاشی اختصاصی نوشت پیشنهاد افزایش تعداد تیم‌های حاضر در جام جهانی از ۳۲ تیم به ۴۰ تیم به زودی به مجمع فیفا ارائه خواهد شد.

این مسئله در حالی روز پنج شنبه به شور گذاشته می شود که هیئت اجرایی فیفا بدون حضور آلفردو هاویت از هندوراس و خوان آنخل ناپوت از پاراگوئه به عنوان رئیس کونکاکاف برگزار  خواهد شد. این دو نفر امروز در سوئیس بازداشت شدند.

براساس این گزارش، در صورتی که این پیشنهاد در مجمع عمومی فیفا رای بیاورد، احتمالا ژانویه یک بار دیگر به مجمع ارائه خواهد شد تا اشکالات آن برطرف شود. منابع گاردین گفته‌اند هر ۵ نامزد انتخابات ریاست فیفا از این طرح حمایت می‌کنند. گاردین می‌گوید این مسئله به ارتباط به تلاش این نماینده‌ها برای به دست آوردن رای کشورها پرشمار آسیا و آفریقا نیست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت