پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11002 12 آذر 1394 ساعت [ 23:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

موافقت هیات مدیره باشگاه راه آهن با استعفای علیرضا رحیمی//رضا صادقپور مدیرعامل جدید

موافقت هیات مدیره باشگاه راه آهن با استعفای علیرضا رحیمی//رضا صادقپور مدیرعامل جدید اعضای هیات مدیره باشگاه راه آهن با استعفای علیرضا رحیمی از مدیرعاملی این باشگاه موافقت کردند. به گزارش خبرگزاری مهر، سایت باشگاه راه آهن ضمن اعلام این موافقت در مطلبی نوشت: داستان از همان روز اول آغاز شده بود. همان جایی که […]

موافقت هیات مدیره باشگاه راه آهن با استعفای علیرضا رحیمی//رضا صادقپور مدیرعامل جدید

اعضای هیات مدیره باشگاه راه آهن با استعفای علیرضا رحیمی از مدیرعاملی این باشگاه موافقت کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت باشگاه راه آهن ضمن اعلام این موافقت در مطلبی نوشت: داستان از همان روز اول آغاز شده بود. همان جایی که هلدینگ یزدان رسما مالک باشگاه راه آهن شد علیرضا گفت که نمی‌تواند مدیرعامل باشد اما در تنگنای فرصت‌ها تا آغاز لیگ برتر،کدام ناخدای کاردان و راه بلد بهتر از او می توانست تیم را مهیای حضور در رقابت ها نماید؟

با اصرار ما، رحیمی پذیرفت که تیم را ببندد و بعد از آن از باشگاه جدا شود. ما شرطش را پذیرفتیم اما عمل به این شرط به معنای از دست دادن یک مدیر با دانش و دلسوز بود پس تلاش کردیم علیرضا رحیمی را از تصمیمش منصرف کنیم.

هر بار مالک باشگاه را دید اصرار کرد که بیش از این در مسند مدیرعاملی نماند و مالک باشگاه هر بار سعی داشت این اتفاق را حداقل به پایان فصل موکول کند تا اینکه طی هفته های اخیر شدت اصرارهای علیرضا رحیمی بیشتر و بیشتر شد. کار به نوشتن استعفای کتبی کشید و احساس می شد مخالفت بیش از این با تصمیم مدیرعامل ،نوعی خودخواهی و بی معرفتی باشد. سخت‌ترین تصمیم ممکن گرفته شد: موافقت با استعفای علیرضا رحیمی از سمت مدیرعاملی.

حالا که این امر به فعل رسیده است نمی‌توان به سادگی از کنار همه چیز گذشت. در مدت 130 روز مدیرعاملی رحیمی در باشگاه راه آهن یزدان چیزی جز صداقت و سلامت و پاکی و راستی از او ندیدیم. حضورش، کلاس درسی برای همه ما بود و امروز که از کرسی مدیریت فاصله می‌گیرد از او تنها یک خواسته داریم. ما به وعده مان برای جدایی او عمل کردیم هر چند با تاخیر و تعلل بسیار ولی از وی می‌خواهیم به وعده اش بدون تاخیر عمل کند. وعده ای که بر اساس آن قول داده به عنوان یار و یاور مالک و یک مشاور راه آهن یزدان را همراهی کند.

برای قدردانی از زحمات رحیمی در این مدت، واژه مناسبی نمی‌یابیم. امیدواریم او الگویی برای همه ما باشد. خدا قوت مرد دلسوز خستگی ناپذیر.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه راه‌آهن، به دنبال استعفای علیرضا رحیمی، هیات مدیره این باشگاه رضا صادق پور را به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب کرد.

هیات مدیره باشگاه که با توجه به تعطیلات اربعین حسینی نمی‌توانست بصورت حضوری تشکیل جلسه دهد اقدام به برگزاری جلسه فوق العاده بصورت کنفرانس تلفنی کرد.

در این جلسه تلفنی ابتدا کیانیان مالک باشگاه با تاکید بر حفظ شان و شخصیت آقای رحیمی و برگزاری مراسم تودیع برای او شرایط استعفای وی را مطرح کرد و هیات مدیره پس از شنیدن صحبت‌های او و بررسی شرایط و تاکید بر حساسیت های تیم در جدول رقابتها صلاح را بر انتخاب فوری مدیرعامل جدید دیدند که در این بین به پیشنهاد اعضا، رضا صادقپور بعنوان مدیر عامل جدید انتخاب شد او که اصرار زیادی بر نپذیرفتن این مسئولیت داشت در نهایت با اصرار کیانیان این مسئولیت را پذیرفته و به سمت مدیر عاملی باشگاه درآمد.

در حکم صادقپور آمده است: «جناب آقای رضا صادقپور باسلام احتراما نظر به تخصص و تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل باشگاه راه آهن منصوب می شوید. امید است در انجام امور مربوطه موفق و موید باشید.»

صادق پور عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال تهران و فوتبالیست تیم های بانک صادرات کرمانشاه، تراکتورسازی تبریز و … بوده است.

سوابق مدیریتی ورزشی
-مشاورمدیرعامل باشگاه استقلال تهران
-مدیریت تیم فوتسال استقلال تهران
-مشاوراقتصادی معاون توسعه وعمران باشگاه استقلال تهران
-معاون اموراستانهای باشگاه استقلال تهران
-عضوهیئت مدیره باشگاه شیرین فراز کرمانشاه
-دبیرکمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
-رئیس کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
-مشاورومسئول طرح وبرنامه ریزی وافتصادی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
-نماینده فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی برزیل
–نماینده فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسابقات فوتبال ساحلی جام ملتهای آسیا وانتخابی جام جهانی درکشورامارات
-معاون توسعه وعمران باشگاه استقلال تهران
-نایب قهرمان جام حذفی باشگاههای ایران با تیم تراکتورسازی تبریز1370-1371
-مقام جهارم مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاههای کشورهمراه باتیم فوتسال جانبازان کرمانشاه 1376
-بهترین گلزن مسابقات فوتسال باشگاههای ایران کشورهمراه باتیم فوتسال جانبازان کرمانشاه 1376 -بهترین گلزن مسابقات فوتبال جام آزادگان همراه تیم بانک صادرات کرمانشاه (لیگ دو جام آزدگان)
-مقام اول مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های کشور باتیم فوتسال استقلال تهران 1378
– مقام اول مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های کشور باتیم فوتسال استقلال تهران 1379
-نایب قهرمان مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه های کشور باتیم فوتسال استقلال تهران

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت