خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / بلژیک تیم سال ۲۰۱۵ فیفا شد
http://media.mehrnews.com/d/2015/12/03/3/1929006.jpg بلژیک به عنوان برترین تیم فوتبال سال ۲۰۱۵ فیفا انتخاب شد؛ ضمن اینکه نام تیم فوتبال ترکیه هم به عنوان تیمی که بیشترین پیشرفت را داشته در سایت فیفا درج شده است.

بلژیک تیم سال ۲۰۱۵ فیفا شد

بلژیک تیم سال ۲۰۱۵ فیفا شد

بلژیک به عنوان برترین تیم فوتبال سال ۲۰۱۵ فیفا انتخاب شد؛ ضمن اینکه نام تیم فوتبال ترکیه هم به عنوان تیمی که بیشترین پیشرفت را داشته در سایت فیفا درج شده است.

http://media.mehrnews.com/d/2015/12/03/3/1929006.jpg

به گزارش خبرگزاری مهر، شیاطین سرخ در رده بندی ماه دسامبر فدراسیون بین المللی فوتبال، فیفا، با صدرنشینی به کار خود پایان دادند. این تیم در ۱۳ نوامبر در بروکسل موفق شد با نتیجه ۳ بر یک مقابل قهرمان چهارباره فوتبال جهان، ایتالیا، به برتری برسد.

سال گذشته تیم فوتبال آلمان که قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را هم در کارنامه داشت به عنوان تیم سال فیفا معرفی شده بود.

ترکیه هم به عنوان تیمی که بیشترین پیشرفت را داشته در رده بندی پایان سال به کار خود پایان داده است. ترکیه با ۳۲۹ امتیاز که در ۱۲ ماه جمع کرده به این عنوان رسیده است. این در حالی است که ترکیه ای ها آخرین باری که در یک تورنمنت مهم حضور پیدا کرده بودند به سال ۲۰۰۸ بازمی گردد.

مجارستان (با جمع آوری ۳۱۳ امتیاز) و نیکاراگوئه (با جمع آوری ۲۹۵ امتیاز) از جمله تیم های موفق در سال ۲۰۱۵ به حساب می آیند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *