پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11040 13 آذر 1394 ساعت [ 20:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونی، غایب بزرگ منچستریونایتد مقابل وستهام

کاپیتان شیاطین سرخ به علت مصدومیت بازی فردای این تیم مقابل وستهام را از دست می‌‎دهد.

رونی، غایب بزرگ منچستریونایتد مقابل وستهام

کاپیتان شیاطین سرخ به علت مصدومیت بازی فردای این تیم مقابل وستهام را از دست می‌‎دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچستریونایتد در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس از ساعت 18:30 فردا (شنبه) پذیرای وستهام خواهد بود، اما برای این بازی کاپیتان خودش را در اختیار نخواهد داشت. وین رونی در جریان آخرین دیدار تیمش مقابل لسترسیتی که به تساوی یک بر یک انجامید دچار مصدمیت شد و در دقیقه 68 جای خود را به ممفیس دپای داد.

لوئیز فن‌خال در آستانه بازی شاگردانش برابر وستهام به شبکه تلویزیونی «MUTV» گفت: مصدومیت وین رونی بدتر از آن چیزی بود که ما تصورش را می‌کردیم. آسیب‌دیدگی او نسبتاً شدید است. به هر حال باید به وین فرصت تمرین کردن را بدهیم تا قوزک پایش بهبود یابد و قویتر شود. نمی‌توانم بگویم که رونی چه مدت از میادین به دور خواهد بود چون پزشک تیم باید در این خصوص تصمیم بگیرد. رونی تمرینات ریکاوری خود را تا کنون به خوبی انجام داده است.

وی در ادامه در خصوص وضعیت بازیکنان دیگر تیمش اظهار داشت: روخو در تمرینات همانند سال گذشته از ناحیه کتف آسیب دید. این بدشانسی محض است چرا که او در پست لوک شاو بازی می‌کرد، از این رو به مشکل اساسی خورده‌ایم. جسی لینگارد هم به تمرینات بازگشته که این خبر خوبی است. فیل جونز هم همچنان مصدوم است و بنابراین ما 6 بازیکن مصدوم در ترکیب‌مان داریم.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ عنوان کرد: یک هفته پس از هفته پیش‌رو ما دو هفته فرصت ریکاوری بیشتر داریم. این هفته هم دو روز به بازیکنام استراحت دادم چون فکر کردم آنها نیاز ضروری به استراحت دارند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت