خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مالدینی: میلانی بودن، مانع واقع‌بینی‌ام نمی‌شود

مالدینی: میلانی بودن، مانع واقع‌بینی‌ام نمی‌شود

مالدینی: میلانی بودن، مانع واقع‌بینی‌ام نمی‌شود

کاپیتان پیشین تیم فوتبال میلان بر انتقادات اخیر خود از کادر مدیریتی این باشگاه تأکید کرد و در عین حال اعتراف کرد که به سینیشا میهایلوویچ برای کمک به روسونری اعتماد دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدتی بود که برخی از رسانه‌های ایتالیایی در خصوص احتمال پیوستن پائولو مالدینی به کادر مدیریتی باشگاه میلان گمانه‌زنی می‌کردند، کاری که خاویر زانتی در اینتر و پاول ندود در یوونتوس بعد از بازنشستگی‌شان انجام دادند. کاپیتان پیشین روسونری اما هنوز به همکاری با تیمی که تمام دوران حرفه‌اش را در آن سپری کرد، تن نداده است که دلیل آن طبق ادعای برخی رسانه‌های ایتالیایی نارضایتی او از عملکرد آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان است.

او در چند وقت اخیر از جمله هفته جاری به انتقاد از عملکرد گالیانی پرداخته که برخی از آنها شدیداللحن بوده و به خاطرش مورد سرزنش واقع شده است. مالدینی اما می‌گوید چون تمام دوران بازیگری‌اش در میلان بوده است، حاضر نیست چشمش را روی اشتباهاتی که مدیران این باشگاه مرتکب می‌شوند، ببندد.

کاپیتان پیشین روسونری به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: اینکه من در میلان زاده و بزرگ شده‌ام درست، اما مهمترین چیزی که در زندگی‌ام به دست آورده‌ام، تفکر مستقل است. من کاملاً می‌دانم که تحسین کردن مردم و گفتن این جمله به آنها که همه چیز عالی پیش می‌رود، به مراتب آسان‌تر است، اما توضیح اوضاع به همان سبکی که هستند به مراتب مفیدتر است. موضع من در انتقاد از باشگاه میلان کاملاً صادقانه است. من هنوز عاشق میلان هستم و اگر بتوانم به این تیم که به من چیزهای فراوانی داده است، خدمت بکنم، مشتاقانه انجامش می‌دهم. با این حال من تصمیمات خودم را می‌گیرم و مسلماً این موضوع هم کاری پیچیده است که می‌تواند باعث دردسر شود. رئیس باشگاه، سیلویو برلوسکونی گزینه‌های دیگری را انتخاب کرده است.

مالدینی در ادامه به حمایت از سینیشا میهایلوویچی پرداخت که این روزها میلان تحت هدایت وی نتایج چندان درخشانی نمی‌گیرد و به همین دلیل شایعاتی درباره اخراج این مربی صرب شنیده می‌شود.

او گفت: ورود به باشگاهی مانند میلان با آن سابقه درخشان و جام‌های که در ویترین افتخاراتش دارد، آسان نیست. مسئولیتی که روی دوش بازیکنان، مربیان و تمام دست‌اندرکاران این باشگاه وجود دارد، بسیار سنگین است. من با ایده استخدام مربیان تازه‌‌کار، رویه‌ای که باشگاه در سال‌های اخیر در پیش گرفته، موافق نبودم، چون این ریسک بزرگی است، اگرچه کلارنس سیدورف نتایجی باورنکردنی کسب کرد. میلان به کسی نیاز دارد که بتواند این تیم را تکانی اساسی بدهد و فکر می‌کنم که میهایلوویچ توانایی این کار را دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *