خانه / خبرهای فوتبال خارجی / نظر بکهام درباره میزبانی قطر و روسیه/ فسادها نفرت انگیز است

نظر بکهام درباره میزبانی قطر و روسیه/ فسادها نفرت انگیز است

نظر بکهام درباره میزبانی قطر و روسیه/ فسادها نفرت انگیز است

نیفوسی : کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس گفت با وجود رسوایی فیفا، روسیه و قطر باید میزبانی سال ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ جام جهانی را حفظ کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دیوید بکهام فوتبالیست مشهور انگلیسی که جزو کمپین و از جمله افرادی بود که برای کسب میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ برای انگلیس تلاش می‌کردند، در پاسخ به این پرسش که همه بازداشت‌های اخیر آیا به این معنی است که می‌توان به کسب عنوان میزبانی ۲۰۱۸ برای انگلیس امیدوار بود؟، گفت: نه. این فقط به معنی افشاگری این رسوایی و سر فرود آوردن این مقامات است. اما با این مساله به چند روش می‌شود برخورد کرد و به نظرم باید با تماشای بازی‌ها، از همه این فساد فاصله گرفت. همه این چیزها نفرت انگیز و ویرانگرانه است.

به گزارش دیلی میل، در حالی که ۱۶ نفر از ۲۴ عضو کمیته انتخاب فیفا اکنون زیر سوال یا بازداشت هستند و از کار خود معلق شده‌اند، بکهام تاکید کرد روسیه و قطر باید کار خودشان را انجام دهند.

مهاجم سابق منچستر یونایتد گفت: چه انتخاب آنها بر مبنای فساد بوده باشد چه نه، این دو کشور انتخاب شده‌اند. مردم باید این انتخاب را بپذیرند و نباید دنبال کشورهای جدید برای میزبانی دو دور بازی جام جهانی بود. فکر می کنم انها باید کار خودشان را انجام دهند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *