پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11103 16 آذر 1394 ساعت [ 18:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دن گاسپار مطرح کرد؛ کادرفنی تیم ملی احترام زیادی برای دایی قائل است

مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی در حاشیه حضورش در تمرین تیم صبای قم گفت: علی دایی یک مربی موفق است که کادر فنی تیم ملی احترام زیادی برای او قائل است.

دن گاسپار مطرح کرد؛ کادرفنی تیم ملی احترام زیادی برای دایی قائل است

مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی در حاشیه حضورش در تمرین تیم صبای قم گفت: علی دایی یک مربی موفق است که کادر فنی تیم ملی احترام زیادی برای او قائل است.

به گزارش خبرنگار مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  پس از حضور مربیان تیم ملی در تمرینات تیم‌های راه‌آهن، سایپا، ملوان، تراکتورسازی، استقلال خوزستان و نفت امروز مربیان تیم ملی در تمرین تیم صبا به عنوان یکی دیگر از تیم های لیگ برتر حاضر شدند.

مارکار آقاجانیان و دن گاسپار امروز با حضور  در تمرین صبا ضمن گفتگو با اعضای کادر فنی این تیم از نزدیک با وضعیت بازیکنان این تیم مورد بررسی قرار دادند.

آقاجانیان و گاسپار با بهزاد غلامپور و محمد دایی درباره وضعیت بازیکنان این تیم به صحبت پرداختند. علی دایی که به دلیل سرماخوردگی شدید و جلوگیری از ابتلای بازیکنان به ویروس آنفلونزا در تمرینات امروز حاضر نشده بود در تماس تلفنی تشکر و قدر دانی خود را از مربیان تیم ملی در تمرین صبا ابلاغ کرد.

کشوری‌فرد مدیرعامل باشگاه صبا پس از اطلاع از حضور مربیان تیم ملی در تمرین این تیم در سالن محل تمرین این تیم حاضر شد و با مربیان تیم ملی به گفتگو پرداخت. او با قدردانی از کادر فنی تیم ملی از حمایت همه جانبه باشگاهش از تیم ملی و سرمربی تیم ملی خبر داد و گفت: موفقیت تیم ملی، موفقیت فوتبال ایران است و باشگاه صبا فارغ از آنکه بازیکنی در تیم ملی داشته باشد یا خیر به طور کامل از تیم ملی و کی روش حمایت می کند.

دن گاسپار نیز خطاب به مدیرعامل باشگاه صبا گفت: کادرفنی تیم ملی به دلیل تجربیات گرانبهای علی دایی در داخل ایران و همینطور باشگاه‌های مطرح اروپایی احترام زیادی برای سرمربی صبا قائل است.

وی افزود: دایی سابقه بسیار روشنی در فوتبال دارد  و به دلیل تجربیات ارزشمندش از سال‌ها حضور در تیم های بزرگ اروپایی بهتر می‌تواند راجع به مشکلات و راه‌های پیشرفت فوتبال ایران اظهار نظر کند. دایی اکنون نیز یک مربی موفق است و ما به عنوان اعضای کادر فنی احترام زیادی برای ایشان قائل هستیم.

بازیکنان صبا نیز در ابتدای تمرین با استقبال از مربیان تیم ملی لحظاتی با را آقاجانیان و گاسپار به صحبت پرداختند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت