پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11107 16 آذر 1394 ساعت [ 18:55 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین امروز آبی‌پوشان؛ برف‌بازی بازیکنان در روز بازگشت پورحیدری

با توجه به بارش برف و آماده نبودن زمین کمپ زنده یاد حجازی، بازیکنان استقلال قبل از شروع تمرین با یکدیگر برف بازی حسابی انجام دادند.

گزارش تمرین امروز آبی‌پوشان؛ برف‌بازی بازیکنان در روز بازگشت پورحیدری

با توجه به بارش برف و آماده نبودن زمین کمپ زنده یاد حجازی، بازیکنان استقلال قبل از شروع تمرین با یکدیگر برف بازی حسابی انجام دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین ظهر امروز دوشنبه تیم فوتبال استقلال در کمپ زنده یاد ناصر حجازی و در زمین کاملا پوشیده از برف انجام شد که حواشی این تمرین را در زیر می‌خوانید

* قرار بود تیم استقلال امروز یک دیدار تدارکاتی را مقابل امیدهایش برگزار کند که به علت بارش برف این بازی لغو شد و بازیکنان استقلال در گوشه‌ای از زمین و روی برف ۲۰ دقیقه تمرین کردند.

* قبل از شروع تمرین بازیکنان حسابی برف بازی کرده و حسین ترابپور، مربی دروازه‌بان‌ها را سوژه قرار داده و او را با برف زدند. در این هنگام سرمربی استقلال از بازیکنان می‌خواست مراقب باشند تا زمین نخورده و خدای نکرده دچار شکستگی نشوند.

* تنها غایب امروز آبی پوشان محمدرضا خرسندنیا بود اما منصور پورحیدری سرپرست این تیم که مدتها در تمرینات حاضر نمی‌شد، امروز به کمپ آمد و دقایقی با مظلومی صحبت کرد.

* پرویز مظلومی قبل از شروع تمرین دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و سپس بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم و در هوای سرد بدن‌های خود را گرم کردند.

* مجید صالح به شدت پیگیر وضعیت هوا در روزهای آتی بود تا ببیند شرایط جوی اجازه تمرین کامل را به آنها خواهد داد یا خیر.

* پروپیچ پس از دقایقی حضور در تمرین و با صلاحدید کادر پزشکی تیم جهت مداوای مصدومیتش به کلینیک باشگاه رفت.

* بازیکنان تیم امید که برای بازی مقابل بزرگسالان به کمپ زنده یاد حجازی آمده بودند، تنها نظاره‌گر تمرین بزرگسالان بودند.

* علی سامره، مربی تیم امید استقلال با رحمتی، طالب‌لو و محمد نوازی صحبت کرد.

* بنا به دستور کادر فنی، تمرین استقلال فردا تعطیل است و این تیم روز چهارشنبه تمریناتش را جهت دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز برگزار خواهد کرد.

* پس از دویدن و گرم کردن بازیکنان در قالب دو تیم صورتی و سبز یک فوتبال همراه با شوخی را دنبال کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت