پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11109 16 آذر 1394 ساعت [ 19:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

غایبان بازی مرگ‌ و‌ زندگی شیاطین سرخ در خانه گرگ‌ها بیشتر شدند

شیاطین سرخ برای دیداری که پیروزی در‌ آن شرط صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا است، دو مهره کلیدی خود را در اختیار نخواهند داشت

غایبان بازی مرگ‌ و‌ زندگی شیاطین سرخ در خانه گرگ‌ها بیشتر شدند

شیاطین سرخ برای دیداری که پیروزی در‌ آن شرط صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا است، دو مهره کلیدی خود را در اختیار نخواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بحران مصدومیت در منچستریونایتد ممکن است ضربه سنگینی به شانس این تیم برای پیشروی در لیگ قهرمانان اروپا بزند. شیاطین سرخ که فردا شب (سه‌شنبه) میهمان ولفسبورگ هستند و برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی باید این بازی را ببرند، نه وین رونی را در اختیار خواهند داشت، نه مورگان اشنایدرلین.

رونی در خط حمله و اشنایدرلین در خط میانی هر دو مصدوم هستند و به این ترتیب قرمزپوشان شهر منچستر را در سفر به خانه گرگ‌های آلمان همراه نمی‌کنند. رونی که از ناحیه قوزک مصدوم است، در ابتدای این هفته نیز در بازی خانگی شیاطین سرخ برابر وستهام که بدون گل خاتمه یافت، حضور نداشت. اشنایدرلین فرانسوی هم در جریان همین بازی به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه ران، مجبور به ترک میدان شد و بازی برابر ولفسبورگ را از دست داد.

فن‌خال برای سفر به آلمان علاوه بر رونی و اشنایدرلین،‌ غایبان دیگری مانند مارکوس روخو،‌ آندر هررا، فیل جونز، لوک شاو و آنتونیو والنسیا را در اختیار ندارد. این بدان معناست که سرمربی هلندی من‌یونایتد احتمالا به نیک پاول اعتماد خواهد کرد و برای اولین بار در 16 ماه گذشته او را در ترکیب اصلی قرار می‌دهد. گی‌یرمو وارلا و کامرون جکسون دیگر بازیکن جوانی هستند که فهرست 19 نفره شیاطین سرخ را برای بازی برابر ولسفبورگ کامل می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت