خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پیام تسلیت باشگاه آرسنال برای درگذشت هوادار ۹۰ ساله‌اش که به‌دلیل وزش باد درگذشت
http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/09/16/139409161539172596664834.jpg باشگاه آرسنال از مرگ هوادار پا به سن گذاشته‌اش که در ابتدای هفته جاری در مسیر ورزشگاه خانگی توپچی‌ها جان سپرد، ابراز تأسف کرد.

پیام تسلیت باشگاه آرسنال برای درگذشت هوادار ۹۰ ساله‌اش که به‌دلیل وزش باد درگذشت

پیام تسلیت باشگاه آرسنال برای درگذشت هوادار ۹۰ ساله‌اش که به‌دلیل وزش باد درگذشت

باشگاه آرسنال از مرگ هوادار پا به سن گذاشته‌اش که در ابتدای هفته جاری در مسیر ورزشگاه خانگی توپچی‌ها جان سپرد، ابراز تأسف کرد.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/09/16/139409161539172596664834.jpg

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شنبه هفته جاری پیش از بازی تیم‌های فوتبال آرسنال و ساندرلند در ورزشگاه امارات لندن، اتفاق عجیب و تلخی برای آرسنالی‌ها رخ داد. یک هوادار 90 ساله آرسنال که در مسیر ورزشگاه امارات بود بر اثر وزش بادی شدید، نتوانست خودش را کنترل کند و در مسیر حرکت یک اتوبوس افتاد و جانش را از دست داد.

باشگاه آرسنال با انتشار پیامی در صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی یاد این هوادار قدیمی‌ که از سال 1934 بازی‌های خانگی توپچی‌ها را از نزدیک تماشا می‌کرد، را گرامی داشت.

در پیام باشگاه آرسنال در خصوص مرگ هوادار فقید توپچی‌ها که ارنی کراوچ نام داشت، آمده است: همه اعضای باشگاه آرسنال از شنیدن خبر درگذشت هواداری قدیم، ارنی کرواچ متأثر شده‌اند و برای آرامش روح او دعا می‌کنند.

ارنی کرواچ از سال 1934 که برای اولین بار بازی آرسنال را در ورزشگاه قدیمی این تیم، هایبوری تماشا کرد، تا پیش از مرگش به طور منظم بازی‌های خانگی قرمزپوشان لندن را از نزدیک می‌دید و در ورزشگاه امارات جایگاه یک قهرمان را پیدا کرده بود. او فصل گذشته جایزه بهترین هوادار فصل «یوروکارز» را دریافت کرد.

به گزارش سخنگوی پلیس لندن، وزش باد سبب شده که کرواچ با بدنه اتوبوس در حال حرکت برخورد کند و بر اثر ضربه وارد جانش را از دست بدهد.

در همین حال لوکاس پودولسکی، مهاجم آلمانی پیشین آرسنال که اکنون در گالاتاسرای توپ می‌زند، در خصوص مرگ هوادار باسابقه آرسنال گفت: از شنیدن خبر مرگ یک هوادار واقعی متأثر شدم. ارنی کراوچ، هوادار 90 ساله و وفادار آرسنال، در آرامش بخواب.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *