کد خبر : 11149 18 آذر 1394 ساعت [ 4:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج بازی های لیگ قهرمانان : حذف یونایتد و رکورد جدید کریس رونالدو

پایان دور گروهی لیگ قهرمانان در گروه های ۱ تا ۴ / یونایتد با شکست مقابل وولفسبورگ راهی لیگ اروپا شد، رئال با پیروزی هشت گله مقابل مالمو، رکورددار شد، منچسترسیتی و اتلتیکومادرید نیز به صدرنشینی رسیدند.

نتایج بازی های لیگ قهرمانان : حذف یونایتد و رکورد جدید کریس رونالدو

پایان دور گروهی لیگ قهرمانان در گروه های ۱ تا ۴ / یونایتد با شکست مقابل وولفسبورگ راهی لیگ اروپا شد، رئال با پیروزی هشت گله مقابل مالمو، رکورددار شد، منچسترسیتی و اتلتیکومادرید نیز به صدرنشینی رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، مرحله گروهی لیگ قهرمانان در گروه های یک تا چهار، سه شنبه شب با انجام هشت دیدار به پایان رسید که در مهمترین اتفاق مسابقات این شب، یونایتد با شکست مقابل وولفسبورگ از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا کنار رفت.

از گروه اول رقابت ها، رئال که پیش از بازی دور نهایی، صعود خودش را به عنوان تیم نخست قطعی کرده بود، در غیاب چند ستاره خود، شکست سختی را به مالمو تحمیل کرد. شاگردان بنیتز در نیمه نخست موفق شدند، با گل های بنزما (دقایق ۱۲ و ۲۴) و رونالدو (دقیقه ۳۹)، ۳-۰ پیروز به رختکن بروند. رئال به بازی خوب خودش در نیمه دوم هم ادامه داد، آنها در دقایق ۵۰،۴۷ و ۵۹ توسط رونالدو به گل رسید تا این ستاره پرتغالی یک شب درخشان را سپری کند. این پایان کار نبود و تیم میزبان در دقایق ۷۰ و ۷۴ توسط کواچیچ و بنزما به گل های هفتم و هشتم هم دست یافت تا یک پیروزی تاریخی برای این تیم رقم بخورد، البته آنها نتوانستند رکورد قاطع ترین پیروزی را در لیگ قهرمانان اروپا، بشکنند. اما کریستیانو رونالدو باز هم تاریخ ساز شد و با زدن ۱۱ گل در مرحله گروهی رکورددار شد.

در دیگر بازی این گروه، پاریسن ژرمن با گل های مورا و زلاتان، شاختار را شکست داد، با این وجود، تیم اکراینی با این باخت، به عنوان تیم سوم راهی لیگ اروپا شد. پاریسن ژرمن هم با ۱۳ امتیاز پس از رئال ۱۶ امتیازی، دوم شد.

در گروه دوم، در مسابقه ای حساس، منچستریونایتد میهمان وولفسبورگ بود، یونایتد که برای صعود به برد نیاز داشت، بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۱۰ مارسیال روی پاس ماتا موفق به گلزنی شد، اما وولفسبورگ میزبان، خیلی زود گل تساوی را به ثمر رساند. سه دقیقه بعد از گل یونایتد، نالدو روی ضربه آزاد رودریگز به زیبایی دروازه ده خیا را باز کرد تا مسابقه ۱-۱ شود. بعد از این گل، وولفسبورگ به حملاتش ادامه داد تا اینکه در دقیقه ۲۹، ویرینیا، روی همکاری تیمی فوق العاده بازیکنان میزبان، دروازه خالی را باز کرد و نتیجه ۲-۱ شد. یونایتد در اواخر نیمه اول دارمیان را به دلیل مصدومیت از دست داد تا مشکلات فن خال بیشتر شود. شیاطین سرخ در اواخر نیمه اول به گل مساوی هم رسیدند که ماژیچ داور صرب، بعد از مکثی طولانی، گل یونایتد را مردود اعلام کرد.

در نیمه دوم، هر دو تیم فرصت هایی برای گلزنی داشتند، اما تا اواخر این نیمه گلی به ثمر نرسید، با توجه به تساوی آیندهوون و زسکا، یونایتد هنوز هم تیم سوم بود. بالاخره در دقیقه ۷۶، ایگناشویچ در دیدار آیندهوون، زسکا، موفق به گلزنی شد تا با گلزنی زسکا، یونایتد شکست خورده، تیم صعود کننده باشد، اما دو دقیقه بعد آیندهوون بازی را به تساوی کشاند، تا باز هم سرنوشت گروه تغییر کند. اما در دقیقه ۸۲، گل به خودی گیلاووگی در دیدار یونایتد – وولفسبورگ، باز هم جدول را دچار تغییر کرد تا یونایتد به رده دوم صعود کند، اما باز هم گل یونایتد، مدت زیادی پابرجا نبود و یک بار دیگر نالدو روی یک ضربه ایستگاهی، دو دقیقه بعد، بازی را ۳-۲ کرد. در آن سمت نیز، آیندهوون با گل پرویپر بازی را ۲-۱ کرد تا عملاً شانس صعود یونایتد از بین برود.

در نهایت یونایتد که در دقایق پایانی به دلیل مصدومیت اسمالینگ و اتمام تعویض هایش، با مشکل روبرو شده بود، بازی را ۳-۲ واگذار کرد و از صعود به مرحله بعد بازماند. در این گروه وولفسبورگ با ۱۲ امتیاز صدرنشین شد، آیندهوون ۱۰ امتیازی دوم شد، یونایتد با هشت امتیاز به لیگ اروپا رفت و زسکا ۴ امتیازی، در رده چهارم قرار گرفت.

از گروه سوم، اتلتیکومادرید جنگ صدرنشینی را از بنفیکا برد و با کسب پیروزی ۲-۱ مقابل بنفیکا، توانست علاوه بر انتقام شکست دور رفت، صدرنشینی خود را تثبیت کند، بنفیکا هم با ۱۰ امتیاز، تیم دوم گروه شد. در دیگر مسابقه این گروه، گالاتاسرای در خانه مقابل آستانه به تساوی ۱-۱ رسید تا این تیم ترک، جواز صعود به لیگ اروپا را بدست آورد.

در گروه چهارم، منچسترسیتی توانست با کسب یک برد شیرین خانگی مقابل مونشن گلادباخ، صدرنشین گروه خود شود و یوونتوس نیز به رتبه دوم رسید. من سیتی در آخرین بازی مرحله گروهی میزبان مونشن گلادباخ بود و در حالی که تا دقیقه ۸۰ از حریف خود ۲-۱ عقب بود، در نهایت موفق شد طی پنج دقیقه با گل های استرلینگ (دو بار ) و بونی، به پیروزی ۴-۲ برسد و تیم اول گروه چهارم لقب گیرد. مونشن گلادباخ هم با این باخت چهارم شد.

یوونتوس نیز که شانس صدرنشینی را داشت با شکست ۱-۰ مقابل سویا، در جایگاه دوم قرار گرفت. سویا با این برد، توانست شش امتیازی شود و به لیگ اروپا برسد تا قهرمان دو سال گذشته این مسابقات، باز هم شانس دفاع از عنوان قهرمانی خود را داشته باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت