پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11181 19 آذر 1394 ساعت [ 13:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین پرسپولیس؛ سرخپوشان شوتزنی را در دستور کار قرار دادند

تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات آماده سازی خود را در ورزشگاه درفشی فر ادامه دادند که در این تمرین گلزنی مهاجمان مورد تاکید برانکو قرار داشت.

گزارش تمرین پرسپولیس؛ سرخپوشان شوتزنی را در دستور کار قرار دادند

تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات آماده سازی خود را در ورزشگاه درفشی فر ادامه دادند که در این تمرین گلزنی مهاجمان مورد تاکید برانکو قرار داشت.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات آماده سازی خود را امروز پنجشنبه زیر نظر برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه درفشی فر برگزار کرد. سرخ‌پوشان امروز کار خود را با انجام حرکات کششی و نرمشی از سالن بدنسازی آغاز کردند. عبور از بین موانع و پرش از روی موانعی که چیده شده بود بخش دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.

 ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس، برنامه ویژه‌ای را برای گلرها در نظر گرفته بود و به طور اختصاصی کار کردند. انجام تمرینات تاکتیکی و ترکیبی مرحله دیگری از تمرین بود که در آن بازیکنان پس از پاس به بازیکن خودی به گوشه‌ای از زمین رفته و از سمت چپ و راست به سانتر کردن می‌پرداختند و بازیکنان باید با ضربات سر یا پا دروازه پیش رو را باز می‌کردند.

ارسال از جناحین و ضربه به سمت دروازه در دستور کار بازیکنان قرار گرفت و گرمی تمرینات، سرمای هوا را بی‌تاثیر کرده بود. در بخش دیگر بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و تمرینات اختصاصی را انجام دادند. به این صورت که مدافعان زیر نظر برانکو در گوشه‌ای از زمین تمرینات تخصصی انجام می‌دادند و در قسمت دیگر هافبک‌ها و مهاجمان زیر نظر کریم باقری به شوت به دروازه مشغول بودند.

شوت زنی مهاجمان و هافبک‌ها به سمت دروازه با کری‌خوانی داغ بازیکنان همراه بود به این صورت که مهرداد کفشگری و مهدی طارمی با ضربات چیپ دروازه‌ دروازه‌بانان را باز می‌کردند و این گلزنی‌ها باعث تشویق بازیکنان شد و برانکو تاکید زیادی روی گلزنی سرخپوشان داشت.

مرور کارهای تاکتیکی و تمریناتی که برانکو برای بازیکنان تیمش در نظر داشت، بخش دیگری از تمرین امروز پرسپولیس بود.

مطابق روزهای گذشته پرسپولیسی‌ها ناهار را در ورزشگاه درفشی‌فر صرف کرده و محل تمرین را ترک کردند. مصطفی قنبرپور مربی تیم پرسپولیس در تمرین امروز غایب بود.

تمرین جمعه سرخ‌پوشان نیز از ساعت ۱۱ صبح پیگیری خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت