خانه / خبرهای فوتبال خارجی / نتایج لیگ اروپا/ حذف آژاکس، صدرنشینی لیورپول و دوم شدن دورتموند
UEFA-europa-league

نتایج لیگ اروپا/ حذف آژاکس، صدرنشینی لیورپول و دوم شدن دورتموند

نتایج لیگ اروپا/ حذف آژاکس، صدرنشینی لیورپول و دوم شدن دورتموند

مرحله گروهی لیگ اروپا، در شش گروه به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود، دور گروهی لیگ اروپا، پنج شنبه شب با انجام ۱۲ بازی در گروه های ۱ تا ۶ به پایان رسید، در مهمترین اتفاقات این شب، آژاکس نتوانست راهی دور بعد شود، لیورپول با یک تساوی صدرنشین گروه خود شد و دورتموند هم با باخت خانگی، صدر جدول را از دست داد.

در گروه اول مسابقات، آژاکس در خانه مقابل مولده با تساوی ۱-۱ متوقف شد تا با این یک امتیاز هفت امتیازی شود و از صعود به دور بعد بازماند. در دیگر بازی این گروه فنرباغچه در ترکیه مقابل سلتیک به یک تساوی ارزشمند رسید و با این یک امتیاز بعد از مولده ۱۱ امتیازی، با نه امتیاز به دور بعد رفت.

در گروه دوم، رابین کازان در فرانسه، در غیاب حقیقی مقابل بوردو به تساوی ۲-۲ رسید و با قرار گرفتن در رده سوم، از صعود به دور بعد بازماند. در بازی حساس دیگر این گروه، لیورپول در مقابل سیون به تساوی ۰-۰ رسید تا این دو تیم با قرار گرفتن در رده های اول و دوم به دور بعد بروند. تیم کلوپ در این مسابقات ده امتیاز گرفت و صدرنشین شد.

از گروه سوم، دورتموند در آلمان با یک گل از پائوک شکست خورد و صدرنشینی را از دست داد تا کراسنودار با برتری ۳-۰، بتواند به عنوان تیم اول این گروه لقب گیرد.

در گروه چهارم، ناپولی ۵-۲ لژیا ورشو را شکست داد و با کسب ششمین پیروزی خود، صعودی مقتدرانه داشت. میتشلند نیز با کسب تساوی ۱-۱ مقابل کلاب بروژ توانست به عنوان تیم دوم از این گروه صعود کند.

از گروه پنجم، راپید وین ۲-۱ دینامومینسک را شکست داد و با ۱۵ امتیاز صدرنشین شد، ویارئال نیز با تساوی ۳-۳ مقابل ویکتوریا پلژن، با ۱۳ امتیاز به عنوان تیم دوم، راهی دور بعد شد.

در گروه ششم، براگا با کسب تساوی ۰-۰ مقابل خرونینخن، با ۱۳ امتیاز تیم اول گروه شد و مارسی نیز با پیروزی ۴-۲ مقابل لیبرچ، با ۱۲ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *