خانه / خبرهای فوتبال خارجی / یحیی توره: برای کسب عناوین انفرادی و تیمی خواهم جنگید

یحیی توره: برای کسب عناوین انفرادی و تیمی خواهم جنگید

یحیی توره: برای کسب عناوین انفرادی و تیمی خواهم جنگید

یحیی توره

هافبک ساحل‌عاجی منچسترسیتی به عنوان بهترین بازیکن آفریقایی سال ۲۰۱۵ انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی توره 32 ساله با کسب بیشترین آرای هواداران فوتبال از سوی شبکه تلویزیونی «بی‌‍‌بی‌سی»، به عنوان بهترین بازیکن آفریقایی سال 2015 انتخاب شد. او پس از نوانکو کانو نیجریه‌ای و جی‌جی اوکاچای نیجریه‌ای،‌ سومین بازیکن آفریقایی لقب گرفت که برای دومین بار این عنوان را به دست می‌آورد.

یحیی توره که در سال 2013 هم به این عنوان دست یافته بود، به شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» گفت: خیلی افتخار می‌کنم. دریافت این هدیه از سوی هواداران باورنکردنی است. همچنین می‌خواهم به کاندیداهای دیگر ادای احترام کنم. فوتبالیست‌های آفریقایی در حال پیشرفت و بهتر شدن هستند و بازیکنان جوان شگفت‌انگیزی داریم که حالا دارند خودی نشان می‌دهند.

هافبک ساحل‌عاجی منچسترسیتی با اشاره به اینکه هر پنج نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا «قهرمان» هستند، صحبت‌های خود را اینگونه ادامه داد: خیلی خوشحالم و به عنوان یک بازیکن آفریقایی می‌خواهم تمامی بازیکنان جوان‌تر را در آینده به سوی موفقیت سوق دهم. وقتی کوچک بودم، رویای فوتبالیستی بزرگ و مهم شدن را در سر داشتم و برای رسیدن به این رویا خیلی فداکاری کردم. از این پس هر سال سعی می‌کنم تا عناوین قهرمانی بیشتری را با تیم به دست بیاورم. همچنین برای کسب عناوین انفرادی خواهم جنگید.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *