پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11278 23 آذر 1394 ساعت [ 19:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عبدالله ویسی: استقلال خوزستان تا همینجا هم قهرمان لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: صدرنشینی استقلال خوزستان با این بودجه کم به گونه ای است که این تیم را امروز هم باید قهرمان لیگ برتر دانست.

عبدالله ویسی: استقلال خوزستان تا همینجا هم قهرمان لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: صدرنشینی استقلال خوزستان با این بودجه کم به گونه ای است که این تیم را امروز هم باید قهرمان لیگ برتر دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله ویسی عصر امروز پس از پیروزی تیمش در برابر تیم پدیده مشهد و کسب صدرنشینی لیگ برتر در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: امروز هر دو تیم یک بازی خوب و شجاعانه را به نمایش گذاشتیم. شجاعت پدیده باعث شد ما بازی خوبی را ارائه و یک بازی تهاجمی را انجام دهیم. پدیده هم واقعا تیم خوبی بود ولی ما هر ۱۳ بازی اخیر آنها را آنالیز کردیم و به خوبی نسبت به این تیم شناخت داشتیم.

ویسی عنوان کرد: تا همین جای کار تیم خود را یک قهرمان می دانم. تیمی که در ۱۴ هفته یک باخت داشته و در ۱۰ بازی، گل نخورده را باید یک قهرمان بدانیم. تیم ما با یک بودجه اندک بسته شده و اگر بچه ها مغرور نشوند ما می توانیم به موفقیت خود ادامه دهیم ولی با یک برد قهرمانی حاصل نمی شود ولی از صدرنشینی در لیگ برتر خیلی خوشحالم.

وی ادامه داد: رفاقت و صرف فعل خواستن رمز موفقیت تیم ما تا به امروز بوده است. بازیکنان ما به جای هنرنمایی روی جلد روزنامه ها در زمین هنرنمایی می کنند و این موضوع عاملی شده که استقلال خوزستان در میان ناباوری امروز صدرنشین لیگ برتر شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص عکملکرد روح الله سیف اللهی نیز گفت: او امروز بازیکنی نشان داد که ما واقعا به دنبالش بودیم تا به تیم کمک کند. امروز او بازی شادابی را انجام داد و امیدوارم تا پایان فصل به این روند ادمه داهد.

ویسی عنوان کرد: برای تداوم موفقیت تیم، بازیکنان ما نباید مغرور شوند ولی از مدیر باشگاه و مردم می خواهم از این تیم حمایت کنند زیرا بازیکنان ما ارزش و لیاقت حمایت را دارند.

وی در خصوص استفاده از یک دروازه بان بومی در تیمش نیز گفت: دلیلی برای این کار نمی بینم زیرا یک دروازه بان خوب حتی از یک پدر و مادر خوب برای مربی تیم بهتر است.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز تیم های استقلال خوزستان و پدیده مشهد در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی را تیم فوتبال استقلال خوزستان با نتیجه قاطع سه بر صفر به سود خود پایان برد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت