خانه / اخبار فوتبال ایران / آتیلا حجازی: قلعه‌نویی توهم بزرگ بودن دارد

آتیلا حجازی: قلعه‌نویی توهم بزرگ بودن دارد

آتیلا حجازی: قلعه‌نویی توهم بزرگ بودن دارد

تیفوسی :مربی پیشین استقلال و فرزند مرحوم ناصر حجازی گفت: فیلم «من ناصر حجاری هستم» مشکل حقوقی ندارد.

آتیلا حجازی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد لغو مجوز اکران عمومی مستند «من ناصر حجازی هستم» عنوان کرد: این ابلاغ به دست مسئولان اجرایی فیلم رسیده است. البته من قبلا با تهیه کننده فیلم صحبت کرده بودم و ایشان با صراحت به من گفت که این فیلم پروانه رسمی نمایش دارد و اینطور نیست که به همین راحتی لغو اکران شود اما تاسف‌آور است که برخی افراد با نفوذها و ارتباط‌های خود می‌توانند هر کاری انجام دهند.

او در مورد اینکه آیا موضوعی علیه امیر قلعه‌نویی در این فیلم وجود دارد، گفت: هیچ موضوعی علیه او نیست و فکر می‌کنم ایشان توهم توطئه و بزرگ بودن دارد. من فیلم را به طور کامل دیدم و هیچ چیزی علیه ایشان وجود ندارد. واقعاً از این اتفاقات متعجبم و باید بگویم خنده‌دار است. البته این چیزها در ایران عجیب نیست چون اگر هر جایی آشنا داشته باشید خیلی راحت کارتان راه می‌افتد.

فرزند مرحوم ناصر حجازی در مورد صحبت‌های وکیل قلعه نویی که گفته لغو اکران این فیلم، کادوی تولد حجازی بود، اظهار داشت: من برای ایشان متاسفم، البته او را نمی‌شناسم اما متاسفم برای دانشگاهی که به وکیل قلعه‌نویی مدرک داده است. از قول من بنویسید که ما هم برای شما کادوهای قشنگ خواهیم فرستاد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *