پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11297 25 آذر 1394 ساعت [ 21:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بمب نقل و انتقالات نیم‌فصل : مهرداد پولادی در تراکتور سرباز می شود

مهرداد پولادی، بازیکن الشحانیه قطر به خاطر مشکل سربازی و ابطال کارت پایان خدمتش در این دو سال به ایران نیامده و همین مساله او را از تیم ملی دور کرده است.

بمب نقل و انتقالات نیم‌فصل : مهرداد پولادی در تراکتور سرباز می شود

مهرداد پولادی، بازیکن الشحانیه قطر به خاطر مشکل سربازی و ابطال کارت پایان خدمتش در این دو سال به ایران نیامده و همین مساله او را از تیم ملی دور کرده است. البته قرارداد پولادی در پایان فصل با الشحانیه به اتمام می‌رسد و مسئولان نظام وظیفه بارها اعلام کرده‌اند او برای ادای توضیحات و گذراندن خدمت سربازی باید به ایران برگردد. بعد از بازی‌های جام ملت‌های آسیا، پولادی به ایران برنگشت و همین مساله باعث شد سربازان دیگر هم از جمله ماهینی، رحمانی و رفیعی هم پاسوز او شوند و سازمان نظام وظیفه مجوز خروج از کشور آنها را برای همراهی تیم ملی صادر نکند.

حالا و براساس گزارش همشری ورزشی، پولادی در صورت بازگشت به ایران باید در یک تیم نظامی بازی کند و مسئولان باشگاه تراکتورسازی هم برای به خدمت گرفتن او دست به کار شده‌اند. ابتدای فصل این بازیکن در لیست تونی اولیویرا قرار داشت اما به خاطر همین مشکل به تراکتور نیامد و حالا هم او جزو بازیکنان موردنظر قلعه‌نویی برای نیم‌فصل دوم است. باشگاه تراکتور در مذاکراتی که با پولادی داشته، قصد دارد با راضی کردن او برای بازگشت به ایران کد خدمتش را برای تراکتورسازی بگیرد تا او نیم‌فصل دوم به این تیم بیاید. پولادی هم در این صورت می‌تواند هم سربازی‌اش را بگذراند و هم به تیم ملی برگردد. او که سابقه بازی در تراکتورسازی را دارد، به احتمال زیاد بعد از انجام مراحل اداری شاگرد ژنرال در تبریز می‌شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت