خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پیکه: از حرف‌هایم درباره آربلوا هر کسی، هر طور خواست برداشت کرد
pique 1

پیکه: از حرف‌هایم درباره آربلوا هر کسی، هر طور خواست برداشت کرد

پیکه: از حرف‌هایم درباره آربلوا هر کسی، هر طور خواست برداشت کرد

مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید که اظهارات اخیرش درباره همتای اسپانیایی‌اش در رئال‌مادرید خیلی واضح و ساده بیان شده و آن طور که برخی رسانه‌های جلوه داده‌اند، جنجالی نبوده است.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جرارد پیکه تأکید کرد پاسخ اخیرش به آلوارو آربلوا، مدافع رئال‌مادرید که گفته بود پیکه را یک روز در باشگاه کمدین‌ها خواهد دید (در واکنش به مورد تمسخر واقع شدن کهکشانی‌ها از سوی مدافع بارسلونا به خاطر حذفشان از جام حذفی اسپانیا)، خیلی واضح بوده اما هر کسی، هر طور که خواسته از آن برداشت کرده است.

او در این خصوص اظهار داشت: من چیز بیشتری برای گفتن ندارم. فقط گفتم که آربلوا دوستم نیست و صرفاً کسی است که او را می‌شناسم اما  از حرف‌های من هرکسی، هرطور که دلش خواست برداشت کرد.

یکی دیگر از کسانی که به اظهارات و پیام‌های طعن‌‌‌آمیز پیکه در خصوص رئالی‌ها انتقاد کرده، سرخیو راموس کاپیتان کهکشانی‌ها است. پیکه درباره واکنش‌های راموس تأکید کرد: وظیفه راموس فرماندهی تیمش و حمایت کردن از هم‌تیمی‌هایش است. من هم او را به خاطر این کار تحسین می‌کنم و این را جدی می‌گویم.

علاوه بر راموس، استبان گرانرو، مدافع پیشین رئال‌مادرید هم از پیکه انتقاد و به او توصیه کرده است که به افراد بزرگتر از خودش احترام بگزارد.

مدافع کاتالان‌ها راجع به واکنش اخیر مدافع حال حاضر رئال‌سوسیه‌داد نیز عنوان کرد: من از حرف‌های او تعجب نکرده‌ام چون در این دنیا هر کسی هر کاری که برایش لذتبخش باشد، انجام می‌دهد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *