پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11340 26 آذر 1394 ساعت [ 18:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته پانزدهم لیگ برتر : برد نفت و تراکتور

دیدار تیم‌های نفت تهران و سایپا با پیروزی شاگردان منصوریان خاتمه یافت.

هفته پانزدهم لیگ برتر : برد نفت و تراکتور

 دیدار تیم‌های نفت تهران و سایپا با پیروزی شاگردان منصوریان خاتمه یافت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ،  تسنیم، تیم فوتبال نفت تهران در روز نخست هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۱۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه تختی تهران به مصاف سایپا رفت. این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان منصوریان به پایان رسید تا نفتی‌ها ۳ امتیاز با ارزش را کسب کنند.

آلویز نانگ در دقیقه ۶۵ تک گل نفت را به ثمر رساند.

 دیدار تیم تراکتور سازی تبریز و استقلال اهواز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شده است که در پایان سرخ پوشان تبریزی با نتیجه دو بر صفر به برتری رسیدند.

تک گل این دیدار توسط علی حمودی در دقیقه ۳ و شاهین ثابقی ۹۲ به ثمر رسید.

داور این دیدار به شجاع خلیل زاده در دقیقه ۱۸، شاهین ثابقی در دقیقه ۴۲، آگوستو سزار در دقیقه ۴۵ و مهرداد بایرامی ۷۷ از تیم تراکتور سازی و عادل کلاه کج در دقیقه ۵۷ کارت زرد داد.

ترکیب تراکتور سازی:  محمد رضا اخباری، سعید آقایی، بختیار رحمانی، سینا عشوری، خالد شفیعی، شجاع خلیل زاده( دقیقه٣۵ میرهانی هاشمی)، علی حمودی، سروش رفیعی، آگوستو سزار (سامان نریمان جهان ۴۶)، شاهین ثاقبی و مهرداد بایرامی

ترکیب استقلال: لوییز فرناندو، سعید قزل (محمد اسماعیل نظری ۵۷)، حسین بهرامی، شاهین مجیدی (رضا بهمیی ۷۳)، مهدی اسلامی، طالب ریکانی، علی هلیچی، رضا ایار فرزاد آشوبی ۵۳)، عادل کلاه کج، میلاد پاک پرور و محمد غلامی

حدود ۱۵۰۰ نفر از نزدیک این دیدار را تماشا کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت