خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مدیر فنی چلسی دلیل برکناری مورینیو را فاش کرد

مدیر فنی چلسی دلیل برکناری مورینیو را فاش کرد

مدیر فنی چلسی دلیل برکناری مورینیو را فاش کرد

مدیر فنی چلسی دلیل برکناری خوزه مورینیو توسط این باشگاه را فاش کرد.

به گزارش وبسایت نود، مایکل امنالو که به عنوان مدیر فنی در باشگاه چلسی فعالیت می کند درباره دلایل برکناری خوزه مورینیو هفت ماه پس از فتح لیگ برتر به شبکه تلویزیونی این باشگاه گفته:” این تصمیم برای حفظ منافع باشگاه گرفته شد. با فردی که کارهای زیادی برای باشگاه انجام داده احساس همدردی می کنیم اما در عین حال باید این حقیقت که باشگاه چلسی در وضعیت بحرانی قرار دارد را پذیرفت.

نتایج خوب نیستند و اختلافات واضحی بین بازیکنان و کادر فنی وجود داشت. ما احساس کردیم که زمان عمل کردن فرا رسیده است. مالک باشگاه مجبور شد این تصمیم سخت را برای منافع چلسی بگیرد. برکناری مورینیو با قصد قبلی گرفته نشد. ما برنامه مشخصی داریم و مربی جدید به زودی معرفی خواهد شد. البته در بازی با ساندرلند گروهی از مربیان حاضر در باشگاه تیم را هدایت خواهند کرد.

مردم باید به یاد داشته باشند که این بازیکنان فصل پیش فاتح لیگ برتر و جام اتحادیه شدند. آن ها این جام ها را با اجرا کردن دستورات مربی و ثابت کردن تعهدشان به باشگاه و مربی بدست آوردند. مشخصا باشگاه می داند که این بازیکنان باید مسئولیت قبول کنند و باشگاه را بار دیگر به جایگاه واقعی اش بازگردانند. آن ها باید ثابت کنند حرف هایی که درباره شان زده می شود اشتباه هستند.”

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *