پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11353 27 آذر 1394 ساعت [ 12:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عبدالله ویسی: دوست دارم مربی پرسپولیس یا استقلال شوم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از علاقه خود برای مربیگری در یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال خبر داد.

عبدالله ویسی: دوست دارم مربی پرسپولیس یا استقلال شوم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از علاقه خود برای مربیگری در یکی از دو تیم پرسپولیس و استقلال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال خوزستان امروز جمعه برای بازگشت به صدر جدول رقابتهای لیگ برتر با ذوب آهن در اصفهان دیدار می کند.

عبدالله ویسی که با تیمی کم مهره به این موفقیت دست پیدا کرده در گفتگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم اظهار کرد: بازی بسیار حساس و مهمی مقابل ذوب آهن داریم چون ذوبی ها یکی از تاکتیکی ترین تیم های فوتبال ما هستند. امیدوارم بتوانیم با پیروزی در این دیدار، دل مردم خوزستان را شاد کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان ادامه داد: تیم استقلال خوزستان از جانب باشگاه و بازیکنان حمایت می شود و با تلاش مسئولان و همدلی بازیکنان به این موفقیت دست پیدا کرده‌ایم. در واقع این موفقیت، محصول یک کار همگانی است.

آیا عبدالله ویسی به قهرمانی و کسب سهمیه فکر می کند؟

وی در پاسخ به این سوال گفت: در حال حاضر همین که می توانیم صدرنشین باشیم و مردم خوزستان را شاد کنیم، خوشحال هستیم. ما بدون هزینه های آنچنانی و با جمعی بازیکن بی نام و نشان به این موفقیت رسیده ایم. البته اگر قهرمان شویم کار بزرگی انجام داده ایم.

آیا ویسی دوست دارد سرمربی یکی از دو تیم استقلال و با پرسپولیس شود؟

سرمربی استقلال خوزستان گفت: چراکه نه. ببینید وقتی من با جمعی از بازیکنان بی نام و نشان می توانم به این موفقیت دست پیدا کنم قطعا با استقلال و پرسپولیس می توانم به موفقیت های بزرگ تری دست پیدا کنم. سیاهباز و عوام فریب هم نیستم که بخواهم بگویم دوست ندارم مربی این تیم ها شوم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت