خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / ویسی: شگفتی‌سازی را در نیم فصل دوم ادامه می‌دهیم

ویسی: شگفتی‌سازی را در نیم فصل دوم ادامه می‌دهیم

ویسی: شگفتی‌سازی را در نیم فصل دوم ادامه می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم ما به دنبال کسب سهمیه و تداوم روند موفقیت‌آمیز خود در مسابقات لیگ برتر است و در این زمینه با قدرت پیش می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله ویسی عصر امروز پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: به نظر من دیدار امروز ذوب‌آهن و استقلال خوزستان، یک شطرنج واقعی به شمار می‌رفت زیرا هر دو تیم، در صورت یک اشتباه، نتیجه مسابقه را واگذار می‌کردند.

وی با بیان اینکه استقلال خوزستان روی نقاط ضعف ذوب‌آهن برنامه‌ریزی کرده بود، تصریح کرد: بازیکنان ما در این مسابقه بسیار خوب ظاهر شدند و باید از هواداران استقلال خوزستان به خاطر حضورشان در ورزشگاه تشکر کنم. امیدوارم که مسئولان هیئت مدیره و دیگر مدیران باشگاه از ما حمایت کنند تا نتایج خوب خود را تداوم بخشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه تیم ما در نیم‌فصل نخست تنها یک باخت داشته و چهار گل دریافت کرده، تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم که شگفتی‌سازی خود را در مسابقات لیگ برتر ادامه دهیم و باید با تداوم استراتژی خود، در نیم‌فصل دوم مسابقات نیز اینگونه بازی کرده و به دنبال کسب سهمیه باشیم.

وی درباره اینکه آیا بازیکنان تیمش را به تیم‌های دیگر می‌دهد یا خیر، گفت: هرگز فریب نمی‌خورم زیرا از اشتباهات خود درس می‌گیرم و بازیکنان خود را به تیم‌های دیگری نمی‌دهم.

ویسی با بیان اینکه تیم ما با بودجه‌ای بالغ بر 5 میلیارد و 700 میلیون تومان بسته شده، تصریح کرد: به هر حال فصل گذشته و زمانی که تیم ما با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کرد، همه عنوان می‌کردند که استقلال خوزستان، یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه غرور تیم‌های مختلف را شکننده می‌کند، اضافه کرد: بدون شک بازیکنان ما به دنبال حضور در روزنامه‌ها و این مسائل نیستند که قرارداد خود را بالا ببرند بلکه آنها به دنبال ارائه یک فوتبال زیبا و ناب هستند و در این زمینه نیز خوب ظاهر خواهند شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *