خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / گل محمدی پس از باخت به استقلال خوزستان: داور باید از قضاوتش ناراحت باشد

گل محمدی پس از باخت به استقلال خوزستان: داور باید از قضاوتش ناراحت باشد

گل محمدی پس از باخت به استقلال خوزستان: داور باید از قضاوتش ناراحت باشد

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: به نظر من ذوب‌آهن نباید از شکست مقابل استقلال خوزستان ناراحت باشد بلکه، داور باید از قضاوت خود احساس ناراحتی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی عصر امروز پس از شکست تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: باید بگویم که ذوب‌آهن در مجموع امروز بازی بسیار خوبی را انجام داد و از عملکرد آنها در طول مسابقه و شرایط بازی رضایت دارم.

وی با بیان اینکه تیم ما در این بازی روی یک غافلگیری گل دریافت کرد، افزود: امروز یکی از بازی‌های خوب ذوب‌آهن را در زمین مسابقه شاهد بودیم و یک بازی یک طرفه در ورزشگاه برگزار شد اما به هر حال در نهایت با پیروزی استقلال خوزستان به پایان رسید.

سرمربی ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه به نظر من داور مسابقه می‌توانست که برای تیم ما پنالتی اعلام کند، ادامه داد: به نظر من کسی که باید از این مسابقه ناراحت باشد، داور بازی است و او باید از قضاوت خود ناراحت باشد.

وی با اشاره به مصدومیت بازیکنان تیمش تصریح کرد: به هر حال باید در پایان نیم‌فصل، نقاط ضعف خود را برطرف کرده و آمادگی بازیکنان خود را افزایش دهیم زیرا در نیم‌فصل نخست، مشکلاتی نظیر مصدومیت قنبری و نژاد مهدی برای ما به وجود آمد و این مسئله منجر به مشکلات فنی ما شد.

گل‌محمدی به موضوع اشتباهات داوری اشاره کرد و افزود: به نظر من باشگاه باید با رایزنی و ارتباطات خوب با کمیته داوران، مشکلات را برطرف کند و از من کاری به جز اعلام مشکلات و انتقاد نسبت به آن بر نمی‌آید.

وی با بیان اینکه دوستان من اعلام کرده بودند که هر دو صحنه مشکوک در مسابقه امروز پنالتی بود، خاطرنشان کرد: به هر حال داوران باید آرامش خود را حفظ کنند و به نظرم باید از آنها حمایت‌های جدی را صورت داد اما ای کاش داور در تصمیمات خود در این مسابقه دقت بیشتری می‌کرد.

سرمربی ذوب‌آهن به حضور تیمش در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای این مسابقات اشاره کرد و گفت: تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، بهترین تیم‌های این مسابقات به شمار می‌روند و هم‌گروهی با این تیم‌ها، کار ما را دشوار می‌کند.

وی اضافه کرد: لخویا، النصر، بنیادکار و الشباب همه از تیم‌های خوب به شمار می‌روند که هم‌گروهی با این تیم‌ها، کار ما را دشوار می‌کند اما باید در رقابت‌های آسیایی از اعتبار ذوب‌آهن به خوبی دفاع کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *