پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11384 28 آذر 1394 ساعت [ 21:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو پیشنهاد مربیگری در رم را رد کرد

طبق ادعای یک شبکه ایتالیایی آقای خاص فرصت بازگشت به کالچو و هدایت قرمزپوشان پایتخت ایتالیا را نپذیرفت.

مورینیو پیشنهاد مربیگری در رم را رد کرد

طبق ادعای یک شبکه ایتالیایی آقای خاص فرصت بازگشت به کالچو و هدایت قرمزپوشان پایتخت ایتالیا را نپذیرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا ادعا کرده است که بلافاصله پس از اخراج ژوزه مورینیو از سرمربیگری تیم فوتبال چلسی، اتفاقی که روز پنجشنبه هفته گذشته رخ داد، نمایندگان باشگاه رم در شهر لندن با آقای خاص تماس گرفته‌اند تا پیشنهاد مربیگری در رم و جانشینی رودی گارسیا را به او بدهند، اما سرمربی پرتغالی پیشین اینتر به خاطر تعهدی که نسبت به نراتزوری و هواداران این تیم دارد، حاضر به پذیرش مسئولیت هدایت جالوروسی نشده است.

رم در این اواخر نتایج ضعیفی کسب کرده و نارضایتی هواداران و مسئولانش بعد از باخت به تیم دسته دومی اسپتزیا و حذف از جام حذفی ایتالیا به اوج رسیده است. به همین دلیل اخراج سرمربی فرانسوی جالوروسی محتمل است. این اتفاق با اخراج مورینیو مقارن بوده و مسئولان باشگاه رم را وسوسه کرد تا آقای خاص را به سری A برگردانند که البته تیر آنها به سنگ خورده است.

مورینیو در دو فصل مربیگری‌اش در اینتر به همراه این تیم دو قهرمانی در سری A، یک قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد تا در زمره موفق‌ترین مربیان تاریخ نراتزوری قرار بگیرد. با وجود آنکه شش سال از جدا شدن آقای خاص از نراتزوری می‌گذرد، او به شدت حامی و طرفدار آبی‌ومشکی‌پوشان شهر میلان است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت