پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11421 29 آذر 1394 ساعت [ 19:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه: با بازی که بارسا ارائه می‌کرد، ‌پیروزی ریورپلاته غیرممکن بود

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با تمجید از عملکرد تیمش در فینال جام باشگاه‌های جهان، پیروزی حریف آرژانتینی مردانش در این بازی را غیرممکن دانست.

انریکه: با بازی که بارسا ارائه می‌کرد، ‌پیروزی ریورپلاته غیرممکن بود

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با تمجید از عملکرد تیمش در فینال جام باشگاه‌های جهان، پیروزی حریف آرژانتینی مردانش در این بازی را غیرممکن دانست.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه پس از پیروزی 3 بر صفر بارسلونا برابر ریورپلاته آرژانتین و قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان در سال 2015، به خبرنگاران گفت: در فوتبال آینده همیشه نامشخص است و هرچه می‌گذرد کار سخت و سخت‌تر می‌شود. ما پنجمین قهرمانی‌مان را در سال جاری کسب کردیم که این یکی از اهداف‌‌مان بود. حالا می‌خواهیم چند روزی را در کنار خانواده‌های‌مان خوش بگذرانیم و بعد دوباره به مأموریت‌مان که کسب پیروزی‌ است ادامه دهیم، هرچند بازیکنان‌‌مان می‌دانند که کسب جام‌های قهرمانی چقدر سخت است.

انریکه ادامه داد: انگیزه بازیکنان ما برای کسب عناوین قهرمانی و ارائه فوتبال زیبا زیاد است و در واقع فلسفه باشگاه بارسلونا همین است. با داشتن چنین فلسفه و چنین بازیکنانی شما همیشه می‌توانید برنده باشید. همه بازیکنان ما بی‌نظیر هستند و با اینکه مهره‌های مهمی همچون پویول و ژاوی از جمع ما جدا شده‌اند، تیم همچنان توانسته است به فلسفه باشگاه پایبند بماند و این یکی از امتیازات باشگاه است. دو روز پیش ما نه مسی را داشتیم و نه نیمار را، اما امروز هر دوی آنها بازی کردند.

سرمربی بارسلونا در تمجید از حریف تیمش هم عنوان کرد: ریورپلاته تیمی شجاع نشان داد، اما با سطحی که ما بازی می‌کردیم، پیروزی این تیم تقریباً غیرممکن بود. ریورپلاته حریف قابل احترامی بود.

تعویض شدن ماسچرانو پس از مصدومیت موضوع دیگری بود که انریکه به آن اشاره داشت. او درباره وضعیت مدافع آرژانتینی تیمش گفت: او به ما فهماند که دچار مصدومیت عضلانی شده است و ما هم نخواستیم که ریسک کنیم. تعویض او تنها به این دلیل بود پای یک برنامه تاکتیکی خاص در میان نبود. البته در اسپانیا از تمام ژست‌ها سوء تعبیر می‌شود.

سرمربی کاتالان‌ها در تمجید از لیونل مسی هم تأکید کرد: او یک فرمانده است که همیشه می‌خواهد رقابت کند و امیدوارم که سال‌ها در کنار ما بماند.

انریکه در پایان درباره حسی که بعد از سپری کردن یک سال پرفشار دارد، اظهار داشت: خسته‌ام اما خوشحال و از الان دارم به کریسمس و بازی بعدی تیمم فکر می‌کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت