پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11431 29 آذر 1394 ساعت [ 20:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عصبانیت و انتقاد آلگری از بازیکنان یوونتوس با وجود برتری مقابل کارپی

سرمربی یوونتوس با وجود پیروزی خارج از خانه تیمش برابر کارپی از شاگردانش به دلیل سهل‌انگاری در دقایق پایانی بازی به شدت انتقاد کرد.

عصبانیت و انتقاد آلگری از بازیکنان یوونتوس با وجود برتری مقابل کارپی

سرمربی یوونتوس با وجود پیروزی خارج از خانه تیمش برابر کارپی از شاگردانش به دلیل سهل‌انگاری در دقایق پایانی بازی به شدت انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش در خانه کارپی که در آن بانوی پیر باخت یک بر صفر را با پیروزی 3 بر یک عوض کرد و در آخرین دقایق بازی هم گل دوم را دریافت کرد، به انتقاد از رویکرد بازیکنانش برای تمام شدن فرض کردن بازی پیش از به صدا درآمدن سوت پایان پرداخت.

آلگری که شاگردانش در دقایق تلف شده نیمه دوم نزدیک بود پیروزی را با تساوی عوض کنند، به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: برای ما کسب پیروزی و حفظ روند مثبتی که داشته‌ایم، بسیار مهم بود. در فوتبال امروز بازی‌ها را تا زمانی که سوت پایان‌شان به صدا درنیامده نباید تمام شده دانست. بازیکنان ما تا 5 دقیقه مانده به پایان بازی کارشان را خوب انجام می‌دادند اما از آن زمان تا آخر بازی دچار اشتباه شدیم. ما باید رویکردی پخته‌تر و عاقلانه‌تر از این داشته باشیم، چون در فوتبال کار حریفی که به دردسر افتاده است را باید یکسره کرد. درعوض به ما به حریف‌مان اجازه دادیم به بازی برگردد.

وی ادامه داد: به چنین اتفاقی به عنوان یک هشدار و زنگ خطر نیاز داشتیم تا سال جدید را با نگرش و ذهنیتی درست آغاز کنیم. اکنون با نگاه به آمار می‌توانم بگویم که یوونتوس هفت پیروزی متوالی کسب کرده و برابر ناپولی، رم و فیورنتینا تن به شکست داده است.

سرمربی یووه درباره کورس قهرمان سری A و شانس تیمش برای کم کردن فاصله با اینتر صدرنشین عنوان کرد: اینتر هنوز هم از سایر تیم‌ها فاصله دارد و این بدان معناست که کار این تیم خوب بوده است. ما هم داریم به خوبی پیشروی می‌کنیم، اگرچه کمی دیر این کار را شروع کرده‌ایم و به همین دلیل حالا کسب پیروزی در تمام بازی‌ها برای‌مان حیاتی است.

آلگری در پایان به حرکتی که در آخرین دقایق بازی انجام داد، اشاره داشت. او در دقایق پایان بازی بعد از آنکه کارپی موقعیت خطرناکی برای به تساوی کشاندن بازی به دست آورد، از کوره در رفت و با پرتاب کت خود به سمت نیمکت و شوت کردن یک بطری آب، خشمش را نشان داد. او در این باره گفت: خوشبختانه من بطری را با پای چپم شوت کردم که زور زیادی ندارد و به کسی آسیب نرسید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت