پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11453 1 دی 1394 ساعت [ 11:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صفحه نخست روزنامه های ورزشی 1 دی 1394

تیفوسی : عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز رو با هم مرور می کنیم

صفحه نخست روزنامه های ورزشی 1 دی 1394

تیفوسی : عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز رو با هم مرور می کنیم

منبع : سایت نود

روزنامه پیروزی امروز هم حال و هوایی یلدایی دارد و عکسی از احمد نوراللهی و رامین رضائیان دو بازیکن این تیم با اناری در دست چاپ کرده است. پیروزی خبر داده برانکو در نقل و انتقالات یک هافبک بازیساز و یک مهاجم می خواهد. پیروزی به پخش نشدن مصاحبه عادل فردوسی پور با جواد ظریف در صفححه اول خود اعتراض کرده است

روزنامه استقلال جوان در روزی که استقلال یک بازی مهم دارد با انتخاب تیتر “افسونگران آبی پوش” به بازیکنان تیم روحیه داده است. پرویز مظلومی عنوان کرده آمادگی ضربات پنالتی را هم دارد. انتقال منصور پورحیدری به بخش یکی دیگر از خبرهای استقلال جوان است.

شوت در روز دیدار تراکتورسازی- استقلال عکسی از اخباری و رحمتی دو دروازه بان دو تیم چاپ کرده و تیتر زده:”دوئل قلعه چی ها در تبریز”. شوت عکسی هم از تولد محسن بنگر چاپ کرده است.

ابرار ورزشی هم پیش بازی تراکتورسازی- استقلال را عکس و تیتر یک خود کرده است. تعویق یک روزه بازی نفت-استقلال اهواز به دلیل آلودگی هوای تهران یکی دیگر از تیترهای صفحه نخست ابرارورزشی است.

خبرورزشی در کنار پرداختن به بازی تبریز و دوئل دروازه بانهای آماده دو تیم و همچنین تولد محسن بنگر یک خبر دیگر را برای خبر اول خود انتخاب کرده است. آن هم مخالفت باشگاه آلکمار با حضور علیرضا جهانبخش در دیدارهای انتخابی المپیک است.خبیر بد برای فوتبال ایران.

روزنامه ۹۰ برای بازی تراکتورسازی-استقلال تیتر “یوم الحساب” را انتخاب کرده. ۹۰ در صفحه یک خود انتقادی هم از یحیی گل محمدی دارد که باختهایش را به دستهای پشت پرده ارتباط داده است.

ایران ورزشی برای تیتر یک خود به سراغ آندرانیک تیموریان رفته است. آندو و برادرش سرژیک قویا خبر جدایی این بازیکن را از ام صلال را تکذیب کردند و این خبر را شیطنت دانستند.

 

هدف علاوه بر پرداختن به نتایج بازیهای رده های پایه برای عکس یک به سراغ بازی امروز تبریز رفته است.”خرمشهر آنسوی قلعه” تیتر هدف است که اشاره به قلعه نویی و برگزاری فینال در خرمشهر دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت