خانه / اخبار فوتبال ایران / جلسه «خاص» گودرزی و کفاشیان در آستانه انتخابات/ معامله برخی افراد بر سر کی‌روش!

جلسه «خاص» گودرزی و کفاشیان در آستانه انتخابات/ معامله برخی افراد بر سر کی‌روش!

جلسه «خاص» گودرزی و کفاشیان در آستانه انتخابات/ معامله برخی افراد بر سر کی‌روش!

انتخابات فدراسیون فوتبال این روزها همه‌چیز را تحت‌الشعاع خود قرار داده است و هرروز خبرهای جدیدی دراین‌باره به گوش می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هر روز که به انتخابات فدراسیون فوتبال نزدیک می‌شویم بازار داغ لابی‌ها و ائتلاف‌ها بیش از گذشته می‌شود. اگرچه جسته و گریخته گفته می‌شود «کفاشیان می‌آید»، «فتح‌‌الله‌زاده ابراز تمایل کرده که در انتخابات شرکت کند»، «اسلامیان هنوز تصمیمی در این باره نگرفته»، «دادکان به‌شرط و شروط‌ها می‌آید»، اما هنوز کسی نمی‌داند کدام‌یک از این افراد در انتخابات اسفند ماه سال جاری فدراسیون فوتبال شرکت می‌کنند و چه‌کسانی برای حضور در انتخابات برنامه دارند و هنوز به‌صورت قطعی مشخص نیست چه افرادی در انتخابات اسفند ماه شرکت می‌کنند. در این میان و در فاصله باقی‌مانده تا انتخابات ممکن است هر اتفاقی رخ دهد؛ از ائتلاف افرادی که تا چندی پیش با هم بد بودند تا معامله بر سر افراد و پُست‌ها.

دیگر همه از رابطه بد محمود گودرزی و علی کفاشیان اطلاع دارند؛ همان روزی که کفاشیان در آستانه عید نوروز 94 در گفت‌وگوی تفصیلی با تسنیم اعلام کرد 8-7 ماه است با گودرزی حرف هم نزده است. چند ماه از علنی شدن این موضوع گذشت تا اینکه سرانجام گودرزی و کفاشیان همدیگر را دیدند و «حداقل با هم حرف زدند».

با این حال در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال، محمود گودرزی دیداری با علی کفاشیان داشت. اینکه چگونه این دو که چند ماه با یکدیگر حرف هم نزده بودند در آستانه انتخابات و در یکی از روزهای آخر هفته آذر ماه با هم جلسه برگزار کردند، نکته کلیدی ماجراست. اینکه آیا گودرزی به‌سمت فدراسیون فوتبال آمده یا کفاشیان به این باور رسیده که باید برای حضور در انتخابات به وزیر ورزش نزدیک شود، سؤال اصلی است. این موضوع را کنار اظهار نظر روز گذشته کفاشیان بگذارید که تأکید کرد حتماً در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت خواهد کرد.

نکته دیگر داغ شدن بازار خبرهای ویژه است. گفته شده برخی مقامات مسئول از کفاشیان خواسته‌اند مقدمات برکناری کی‌روش را فراهم کند اما کفاشیان زیر بار این موضوع نرفته و اعلام کرده در صورتی این کار را می‌کند که خود این افراد مسئولیت آن را به‌عهده بگیرند. آنهایی که از کفاشیان خواسته‌اند کی‌روش را برکنار کند، به رئیس فدراسیون این وعده را داده‌اند که در انتخابات اسفند ماه سال جاری حامی او خواهند بود و زمینه را برای حضور دوباره کفاشیان در فدراسیون فراهم می‌کنند. اگرچه ممکن است کفاشیان این موضوع را کتمان کند اما خود او می‌داند که در یکی از جلسات آذر ماه سال جاری چه صحبت‌هایی رد و بدل شده است.

به هر حال شرایط به‌گونه‌ای است که باید انتظار هر اتفاقی را داشت، هر چیزی در این فوتبال ممکن است به‌خصوص اینکه پای انتخابات فدراسیون در میان باشد.

انتهای پیام/*

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *