خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / مورینیو ۵۰ درصد تخفیف می‌دهد تا سرمربی منچستریونایتد شود
moriniho

مورینیو ۵۰ درصد تخفیف می‌دهد تا سرمربی منچستریونایتد شود

مورینیو ۵۰ درصد تخفیف می‌دهد تا سرمربی منچستریونایتد شود

تیفوسی : سرمربی پیشین چلسی برای اینکه هدایت شیاطین سرخ را بر عهده بگیرد، ۵۰ درصد در دستمزدش تخفیف می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نتایج ضعیفی که شیاطین سرخ اخیراً کسب کرده‌اند، لوئیز فن‌خال را در آستانه اخراج از این تیم قرار داده است. منچستریونایتد در 13 بازی اخیر خود در رقابت‌های مختلف تنها سه پیروزی کسب کرده‌ که با توجه به هزینه‌های سنگینی که این تیم در ایجاد تغییرات در ترکیبش داشته، غیرقابل قبول است.

روز گذشته نشریه انگلیسی «سان» مدعی شد که سران باشگاه منچستریونایتد با ژوزه مورینیو به توافق رسیده‌اند و این مربی پرتغالی جانشین لوئیز فن‌خال می‌شود. گفته می‌شود سرمربی هلندی شیاطین سرخ تنها یک بازی دیگر فرصت اعاده حیثیت دارد و آن تقابل با استوک‌سیتی است. این در حالی است که فن‌خال تا سال 2017 با پرافتخارترین باشگاه انگلیس قرارداد دارد.

نشریه «میرر» انگلیس اعلام کرده است آقای خاص که دستمزدی 12 میلیون پوند در سال را در چلسی داشته، حاضر است دستمزد خود را به نصف کاهش دهد تا سرمربی شیاطین سرخ شود، یعنی قبول کردن همان رقمی که منچستر به فن‌خال پرداخت می‌کند.

این نشریه همچنین در سایت خود نظرسنجی را با این عنوان «هواداران منچستریونایتد! آیا می‌خواهید که ژوزه مورینیو جانشین لوئیز فن‌خال بشود؟» انجام داد که 70 درصد خواهان استخدام مورینیو به جای لوئیز فن‌خال هستند و 30 درصد مخالف.

روز پنجشنبه بود که مورینیوی 52 ساله به خاطر کسب نتایج ضعیف از سرمربیگری آبی‌پوشان لندنی اخراج شد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *