کد خبر : 11465 1 دی 1394 ساعت [ 11:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ونگر: شانس خوبی برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر داریم

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن معتقد است که تیمش شانس بالایی برای قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر دارد.

ونگر: شانس خوبی برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر داریم

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن معتقد است که تیمش شانس بالایی برای قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر در پی برتری 2 بر یک شب گذشته (دوشنبه) شاگردانش مقابل منچسترسیتی در مهمترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس و رسیدن به فاصله دو امتیازی لسترسیتی صدرنشین با حضور در کنفرانس خبری گفت: این بازی است که با خوشحالی از آن خارج می‌شویم، ولی من بر این باورم که بازی خیلی نزدیک و پرفشاری بود. این برد اعتقاد ما را برای اینکه می‌توانیم به عنوان قهرمانی لیگ برتر برسیم، تقویت کرد و برای رسیدن به آن هدف‌مان باید همانند همین بازی در هر دیدار بجنگیم.

وی افزود: ما نسبت به گذشته پخته‌تر شده‌‌ایم و این در بازی که تحت‌فشار هستیم، نمایان است. ما بلندپرواز هستیم، ولی می‌بینید که لیگ برتر چقدر دشوار است. به همین خاطر ما هم خیلی محتاط هستیم. ما مقابل منچسترسیتی خیلی خوب عمل کردیم، ولی باید چنین عملکردی را در تاریخ 26 دسامبر (5 دی) مقابل ساوتهمپتون هم به اجرا بگذاریم.

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن تصریح کرد: نمی‌دانم که چه زمانی تا این حد شانس خوبی برای کسب عنوان قهرمانی داشته‌ایم. ما چند سالی بود که چنین فرصتی نداشتیم، حتی با وجود اینکه فصل 14-2013 در چند هفته صدرنشین بودیم. با تمام این احوال هنوز راه زیادی برای پیمودن در پیش داریم. وقتی به کیفیت تیمی تیم منچسترسیتی نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که آنها هم در کورس قهرمانی خواهند بود.

در پیروزی شب گذشته آرسنال بر من‌سیتی، مسعوت اوزیل آلمانی هر دو پاس گل تیمش را به ترتیب به تئو والکات و اولویه ژیرو داد. ونگر در تمجید از این سه بازیکن خود گفت: مسعوت، تئو و اولیویه ما را در این بازی به پیروزی سوق دادند. اوزیل به بلوغ بیشتری رسیده و مسئولیت‌پذیرتر از قبل شده است.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر لسترسیتی 38 امتیازی صدرنشین است، آرسنال 36 امتیازی در رده دوم جای دارد و منچسترسیتی 32 امتیازی مکان سوم را به خود اختصاص داده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت