سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / عمومی / مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین: تیم فوتبال راه آهن به قزوین منتقل می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین: تیم فوتبال راه آهن به قزوین منتقل می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین: تیم فوتبال راه آهن به قزوین منتقل می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با حمایت استاندار قزوین باشگاه راه‌آهن تهران با توجه به امکانات استان در صورت تفاهم به قزوین می‌آید.

محمد مشهدی آقایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به امکانات، زیرساخت‌ها و سطح غنی ورزش استان در کشور و نیاز به یک باشگاه، رایزنی با راه آهنی‌ها آغازشده است.

وی بابیان اینکه نمی‌خواهیم تجربه پیکان را ادامه دهیم، افزود: برنامه‌ریزی و نیازسنجی ورزش استان صورت گرفته و با توجه به داشته‌ها به سراغ باشگاه راه‌آهن تهران رفته‌ایم.

مشهدی آقایی عنوان کرد: در قدم اول تیم فوتبال لیگ برتری راه‌آهن به قزوین می‌آید و در صورت تفاهم کامل راه‌آهن به‌عنوان بخش خصوصی ورزش استان را تحت حمایت قرار می‌دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین یادآور شد: برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته که راه‌آهن تنها در حد یک تیم لیگ برتری فوتبال نباشد و تیم‌های پایه فوتبال و چندین رشته ورزشی آقایان و بانوان را حمایت و با باشگاه‌داری کند.

مشهدی آقایی افزود: در صورت حضور تیم فوتبال راه‌آهن در قزوین برای هدایت این تیم با فیروز کریمی مذاکره می‌کنم و در صورت تفاهم با علیرضا جهانبخش، سعید دقیقی و سایر بازیکنان لیگ برتری قزوینی به سراغ این بازیکنان می‌رویم.

وی اظهار داشت: علت حضور باشگاه راه‌آهن حمایت از ورزش استان است.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *