خانه / اخبار فوتبال ایران / مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین: تیم فوتبال راه آهن به قزوین منتقل می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین: تیم فوتبال راه آهن به قزوین منتقل می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین: تیم فوتبال راه آهن به قزوین منتقل می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با حمایت استاندار قزوین باشگاه راه‌آهن تهران با توجه به امکانات استان در صورت تفاهم به قزوین می‌آید.

محمد مشهدی آقایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به امکانات، زیرساخت‌ها و سطح غنی ورزش استان در کشور و نیاز به یک باشگاه، رایزنی با راه آهنی‌ها آغازشده است.

وی بابیان اینکه نمی‌خواهیم تجربه پیکان را ادامه دهیم، افزود: برنامه‌ریزی و نیازسنجی ورزش استان صورت گرفته و با توجه به داشته‌ها به سراغ باشگاه راه‌آهن تهران رفته‌ایم.

مشهدی آقایی عنوان کرد: در قدم اول تیم فوتبال لیگ برتری راه‌آهن به قزوین می‌آید و در صورت تفاهم کامل راه‌آهن به‌عنوان بخش خصوصی ورزش استان را تحت حمایت قرار می‌دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین یادآور شد: برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته که راه‌آهن تنها در حد یک تیم لیگ برتری فوتبال نباشد و تیم‌های پایه فوتبال و چندین رشته ورزشی آقایان و بانوان را حمایت و با باشگاه‌داری کند.

مشهدی آقایی افزود: در صورت حضور تیم فوتبال راه‌آهن در قزوین برای هدایت این تیم با فیروز کریمی مذاکره می‌کنم و در صورت تفاهم با علیرضا جهانبخش، سعید دقیقی و سایر بازیکنان لیگ برتری قزوینی به سراغ این بازیکنان می‌رویم.

وی اظهار داشت: علت حضور باشگاه راه‌آهن حمایت از ورزش استان است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *