پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11502 1 دی 1394 ساعت [ 19:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اظهارات تند مانچینی علیه هافبک برزیلی اینتر + عکس

سرمربی نراتزوری شکست خانگی تیمش برابر لاتزیو در هفته هفدهم سری A را حاصل اشتباهات بازیکنانش به خصوص هافبک دفاعی برزیلی تیمش دانست.

اظهارات تند مانچینی علیه هافبک برزیلی اینتر + عکس

سرمربی نراتزوری شکست خانگی تیمش برابر لاتزیو در هفته هفدهم سری A را حاصل اشتباهات بازیکنانش به خصوص هافبک دفاعی برزیلی تیمش دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی بعد از باخت 2 بر یک تیمش برابر لاتزیو در ورزشگاه جوزپه‌مه‌‌‌آتزا به انتقاد از عملکرد بازیکنانش پرداخت. در این بازی که آنتونیو کاندروا هر دو گل لاتزیو را زد، فلیپه ملو نه تنها یک پنالتی را تقدیم تیم میهمان کرد بلکه در ادامه به خاطر لگدی خشن و عجیب و غریب به گردن لوکاس بیلیا، کارت قرمز گرفت و از بازی اخراج شد.

مانچینی در پایان این بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما برای کسب پیروزی به اندازه کافی تلاش نکردیم و موقعیت‌های فراوانی را هم از دست دادیم که واقعاً نباید اینگونه باشد. نیمه دوم به بازی برگشتیم اما یک سری کارهای احمقانه انجام دادیم که نباید تکرار شوند. از ابتدای بازی آن طور که باید روی کارمان تمرکز نداشتیم، حتی در طول گرم کردن خودمان پیش از آغاز بازی و گل زودهنگام لاتزیو هم باعث شد بیش از پیش تمرکزمان را از دست بدهیم. تیم ما هنوز در صدر جدول است. هر تیمی ممکن است شکست بخورد اما شکستی که خودتان مسببش باشید، پذیرفتنی نیست. باختن به این شیوه ناامید کننده است.

مانچینی ادامه داد: من فکر می‌کنم که بال‌های تیم‌ما می‌توانستند حمله و فضاسازی کنند اما در نیمه اول این کارهای را آن طور که باید انجام ندادیم و بیش از اندازه میان بازیکنان‌مان فاصله افتاده بود. در ابتدای نیمه دوم عملکردمان بهتر شد و در سطحی قابل قبول‌تر بازی کردیم اما در نیمه اشتباهات‌مان به ما ضربه زد و سه امتیاز را به لاتزیو تقدیم کرد.

مانچو در ادامه به انتقاد از ملو پرداخت و تأکید کرد: ملو متأسفانه دو اشتباه احمقانه کرد. من فکر می‌کنم که او از دست خودش به خاطر پنالتی که به لاتزیو داد عصبانی بود و به همین دلیل آن خطا را روی بیلیا انجام داد. چه چیزی به ملو گفتم؟ نمی‌توانم به شما بگویم. این صحبت‌ها فقط مربوط به رختکن تیم است.

سرمربی پیشین منچسترسیتی افزود: ما به خودمان ضربه زدیم و فرصت پیروزی را از خودمان گرفتیم. حتی زمانی که خوب بازی نمی‌کنیم هم نباید این طور ببازیم اما این بار ما تمرکزمان را از دست دادیم و باختیم.

باخت اینتر حاشیه امنیتش در صدر جدول رده‌بندی سری A را به یک امتیاز کاهش داد و این در حالی است که فاصله نراتزیو با رم رده پنجمی هم تنها چهار امتیاز است. مانچینی در پایان در خصوص این موضوع عنوان کرد: هنوز که ما صدرنشین هستیم و اگر در پیش فصل به من می‌گفتید که اینتر در این مقطع از فصل صدرنشین خواهد بود، بسیار خوشحال می‌شدم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت