خانه / خبرهای فوتبال خارجی / آلگری: ترجیح می‌دهم گواردیولا را برای شام دعوت کنم
alegri

آلگری: ترجیح می‌دهم گواردیولا را برای شام دعوت کنم

آلگری: ترجیح می‌دهم گواردیولا را برای شام دعوت کنم

سرمربی یوونتوس تأکید کرد که تیمش در دیدار با بایرن‌مونیخ در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل دروازه خود اتوبوس پارک نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش در اولین مرحله از مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بایرن مونیخ می‌رود، در حصوص این بازی به نشریه کوریه دلواسپورت گفت: من فکر نمی‌کنم اعلام شدن خبر جدایی پپ گواردیولا از بایرن‌مونیخ در پایان فصل، چیزی را درباره شرایط این تیم تغییر دهد. در واقع آن سالی که این تیم با هاینکس قهرمان اروپا شد هم خبر جدایی هاینکس پیش از پایان فصل منتشر شده بود. ما مقابل بایرن‌مونیخ، جلوی دروازه‌‌مان اتوبوس پارک نخواهیم کرد چون می‌خواهیم زیبا بازی کنیم. باید به خوبی خود را برای این بازی آماده کنیم تا بتوانیم به یک چهارم نهایی برسیم و در لیگ هم جایگاه‌مان را ارتقا دهیم.

آلگری افزود: رقابت‌های اروپایی برای ما اهمیت فراوانی دارند. بعد از فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان در برلین، محبوبیت یوونتوس در جهان بیشتر شده است. البته لیگ هم برای ما اهمیت زیادی دارد و خودمان را ملزم به قهرمانی در آن می‌دانیم. با این حال فرق لیگ با لیگ قهرمان این است که رقابت‌هایی اروپایی در تمام دنیا دیده می‌شود و ما همیشه ملزم به حضور در میان 16 تیم برتر این رقابت‌ها هستیم.

سرمربی یوونتوس سپس در پاسخ به این سؤال که آیا تا سن 65 سالگی به دوران مربیگری‌اش ادامه می‌دهد، اظهار داشت: خیر. من امیدوارم که دخترم برایم نوه بیاورد و اگر خدا عمری به من بدهد، در آن سن و سال می‌خواهم از زندگی‌ام لذت ببرم. البته من می‌خواهم به عنوان یک برنده فوتبال را ترک کنم. ما زنده‌ایم که زندگی کنیم البته در چارچوب قوانین و رعایت حقوق دیگران. اگر بخواهید منفعلانه زندگی کنید و هر روز زندگی‌تان غم‌انگیز باشد، فایده زنده بودن چیست؟

آلگری در پاسخ به این سؤال که در یک سال استراحتش پس از اخراج از سرمربیگری میلان، چه کارهایی انجام داده است، عنوان کرد: به لندن رفتم تا مسابقات فوتبال تیم‌های این شهر را ببینم. چرا لندن؟ چون این شهر 12 تیم دارد و از همه مهمتر این که می‌خواستم انگلیسی‌ام را تقویت کنم. الان وضعیت زبان انگلیسی‌ام چطور است؟ باید بتوانم روان‌تر صحبت کنم اما فکر می‌کنم که دارم پیشرفت می‌کنم.

اگر قرار باشد سرمربی یووه یکی از همتایانش را برای شام دعوت کند، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟ او در پاسخ به این سؤال گفت: گواردیولا، چون او بیش از همه کار مرا سخت کرده است. او در تغییر دادن تیمش در زمین بازی در طول مسابقه بی‌نظیر است. اگر هم قرار باشد یک شخصیت تاریخی را دعوت کنم، آن شخص گاندی است، چون همیشه صلح و صبر را توصیه می‌کرد.

آلگری در پاسخ به این سؤال که به عنوان هدیه کریسمس به فرزند 4 ساله‌اش چه چیزی خواهد داد، اظهار داشت: آرزو داشتم که می‌توانستم ارزش‌‌هایی که به من منتقل شده است را به او بدهد چون در دنیای امروز خطر از دست دادن‌شان را حس می‌کنیم. این روزها جوانترها از نظر اخلاقی بسیار ضعیف شده‌اند، چون بیش از اندازه درگیر تکنولوژی می‌شوند. تکنولوژی با اینکه بسیار مفید است اما باعث کم شدن تعاملات انسانی می‌شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *