پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11544 4 دی 1394 ساعت [ 11:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کیانی: اگر کمالوند به من اعتقاد نداشت فیکس بازی نمی‌کردم

هافبک جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ابراز امیدواری کرد، بختیار رحمانی به حضور خود در این تیم ادامه دهد.

کیانی: اگر کمالوند به من اعتقاد نداشت فیکس بازی نمی‌کردم

هافبک جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ابراز امیدواری کرد، بختیار رحمانی به حضور خود در این تیم ادامه دهد.

مهدی کیانی ابتدا در خصوص اینکه می‌گویند کمالوند از عملکردش  راضی نبوده و به سادگی با رفتن این بازیکن به تراکتورسازی موافقت کرده است، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: این صحبت‌ها منصفانه و درست نیست. من جزو بازیکنان ثابت گسترش فولاد بودم و اگر کمالوند به من اعتقاد نداشت، فیکس بازی نمی‌کردم. ایشان با جدایی من موافقت کرد تا بتوانم به تراکتورسازی کمک کنم. من باید از مجموعه گسترش فولاد تبریز و از همه کسانی که برای این تیم زحمت می‌کشند، تشکر کنم.

وی در ادامه راجع به کار کردن با امیر قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: من گذشته را فراموش کردم و در این مدت هم هر از چند گاهی با قلعه‌نویی در ارتباط بودم. من کینه‌ای به دل ندارم و صحبت‌هایم با قلعه‌نویی طولانی نبود. من 400 میلیون تومان را در ابتدای فصل به تراکتورسازی بخشیدم و این‌بار هم در مورد مسائل مالی زیاد سخت‌گیری نکردم. قلعه‌نویی هم به من گفت که برگه قرارداد را نگاه نکنم و من نیز قراردادم را امضا کردم.

هافبک تراکتورسازی با اشاره به شانس قهرمانی این تیم اظهار داشت: تراکتورسازی تیم خوبی دارد و وقتی در تمرینات حاضر شدم دیدم که واقعاً بازیکنان بزرگی در تراکتورسازی بازی می‌کنند. اخیراً چند بازیکن جدید اضافه شدند و مطمئن باشید که به روزهای اوج باز خواهیم گشت. من خوشحالم که دوباره برای تراکتورسازی بازی می‌کنم.

کیانی در مورد احتمال جدایی بختیار رحمانی از تراکتورسازی تصریح کرد: بختیار یکی از بهترین بازیکنان ایران است و همیشه تلاش کرد تا بهترین بازی‌ها را برای تراکتورسازی انجام دهد. او دوست و همشهری من است. امیدوارم بختیار در تراکتورسازی بماند و از تیم ما جدا نشود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت