خانه / خبرهای فوتبال خارجی / فن‌خال: حتماً نباید اخراج شوم، خودم هم می‌توانم استعفا کنم
van gal

فن‌خال: حتماً نباید اخراج شوم، خودم هم می‌توانم استعفا کنم

فن‌خال: حتماً نباید اخراج شوم، خودم هم می‌توانم استعفا کنم

سرمربی شیاطین‌سرخ شاگردانش را فاقد شجاعت لازم در نیمه نخست دیدار با استوک‌سیتی دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل استوک‌سیتی در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» گفت: ما در نیمه نخست با شهامت بازی نکردیم و گل خیلی بدی را دریافت کردیم. در ادامه هم در نتیجه یک ضربه ایستگاهی دروازه ما برای بار دوم باز شد و نیمه نخست با دو گل اختلاف به پایان رسید. در بین دو نیمه در رختکن با یکدیگر صحبت کردیم و باید بگویم که منچستریونایتد در نیمه دوم بهتر بود و یکی دو موقعیت جدی روی دروازه استوک‌سیتی خلق کردیم که باید آنها را تبدیل به گل می‌کردیم. ما در نیمه دوم به خودباوری رسیدیم و بهتر بودیم، ولی مشکل اینجا بود که شهامت لازم را نداشتیم. این آنالیز من از بازی امروز است.

وی همچنین در خصوص انتخاب ترکیب اولیه‌اش هم که در آن نام وین رونی دیده نمی‌شد، عنوان کرد: من همیشه به بازیکنانم ایمان دارم و می‌بینم که آنها چطور تمرین می‌کنند. آنها می‌خواستند که عملکرد بهتری در این بازی داشته باشند ولی شرایط برای کار دشوار بود. وزش باد هم تنها روی عملکرد آنها تأثیرگذار نبود، چون آنها از طرفی دیگر به خاطر نتایج اخیر تیم تحت‌فشار هستند. به اعتقاد من همین باعث شد که بازیکنان‌مان نتوانند فوتبال شجاعانه‌ای را از خود به نمایش بگذارند. در نیمه دوم چون در جایگاه تیم شکست‌خورده بودیم و چیزی برای از دست دادن نداشتیم و همین کارمان را راحت‌تر کرد. ما باید همین‌طور بازی کنیم.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ در ادامه اظهار داشت: ایجاد انگیزه در بازیکنان در حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار است. من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا در بازیکنان ایجاد انگیزه بکنم، ولی فشار روی تیم، بازی به بازی بیشتر می‌شود. مشکل کنونی ما هم این است. کار ما خیلی دشوارتر می‌شود، چون من هم جزئی از تیمی هستم که در چهار بازی قبلی شکست خورده است. از این رو هواداران چشم به من دارند و من باید از عهده تغییر این شرایط برآیم، ولی مهم این است که بازیکنان هم با این شرایط کنار بیایند، چون آنها هستند که در زمین بازی می‌کنند.

فن‌خال در پایان با اشاره به کنفرانس خبری پیش از این بازی که از رسانه‌های انگلیسی به شدت انتقاد کرده بود، گفت: رسانه‌ها چیزهایی را گفته و نوشته بودند که درون باشگاه منچستریونایتد اتفاق نیفتاده بود. پیام من این بود، نه اینکه چرا با گفته‌های خود به من لطمه زده‌اند. من به این چیزها عادت دارم.

وقتی که از فن‌خال پرسیده شد که «آیا اِد وودوارد و باشگاه منچستریونایتد باید در چنین شرایطی از ما حمایت کنند؟» وی پاسخ داد: در چنین شرایطی معمولاً این سوال پرسیده می‌شود ولی من از سوی تمامی افراد باشگاه احساس حمایت می‌کنم. چنین بحث‌هایی از سوی مردم مطرح می‌شود، ولی من خیلی علاقه ندارم که در این مورد به طور علنی صحبت کنم.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ این پرسش را هم که «فکر می‌کنید که دوشنبه شب در بازی با چلسی هم روی نیمکت بنشینید؟» اینگونه پاسخ داد: حتماً باشگاه نباید مرا اخراج کند، گاهی خودم هم می‌توانم اقدام به استعفا کنم. من در چنین موردی اول با هیئت مدیره باشگاه و یا کادرفنی و یا بازیکنانم صحبت می‌کنم نه با شما! باید منتظر بمانیم و ببنیم که چه اتفاقی خواهد افتاد، ولی من هم به این موضوع فکر می‌کنم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *