پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11598 6 دی 1394 ساعت [ 10:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یگرینی: اگر تا پایان فصل ۴ بریک ببریم، مشکلی ندارم!

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی بیش از پیروزی قاطعانه تیمش از مصدومیت مجدد کاپیتان بلژیکی حرف زد.

یگرینی: اگر تا پایان فصل ۴ بریک ببریم، مشکلی ندارم!

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی بیش از پیروزی قاطعانه تیمش از مصدومیت مجدد کاپیتان بلژیکی حرف زد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مانوئل پیگرینی، سرمربی شیلیایی منچسترسیتی پس از برتری قاطعانه 4 بر یک تیمش مقابل ساندرلند در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس از مصدومیت مجدد کاپیتان وینست کمپانی ابراز نگرانی کرد.

او در این باره گفت: کمپانی آماده بازی بود و من به خاطر رقابت‌های فشرده پیش‌رو قصد نداشتم در تمام طول رقابت از وجودش استفاده کنم. کاپیتان تمام طول هفته به شکل عادی تمرین کرد، اما متأسفانه باز هم مثل مورد قبلی از ناحیه ماهیچه آسیب دید. منتظر نظر پزشکان درباره میزان دوری او از میادین خواهیم بود.

اولین سرمربی اهل آمریکای‌جنوبی فاتح لیگ برتر انگلیس با این حرف‌ها به نمایش تیمش اشاره کرد: «نه صرفاً به خاطر کسب سه امتیاز بلکه به دلیل شیوه مطلوب بازی، یک روز خیلی خوب را پشت سر گذاشتیم. یک پیروزی حیاتی و مهم به دست آوردیم. به شیوه همیشگی خودمان مبتنی بر بازی زیبا و گل‌های فراوان بازگشتیم. بعد از شکست مقابل آرسنال گفتم که هر باخت، بازگشت وجوهات مثبت قبلی را سخت می‌کند، اما با تصاحب 60 درصدی توپ در این بازی ثابت کردیم نکات مثبت قبلی به تیم‌مان بازگشته است».

سرمربی سابق رئال مادرید درباره نتیجه دلخواه خود حرف‌های جالبی زد: «البته پیروزی 4 بر صفر از برتری 4 بر یک بهتر است. اصلاً من ترجیح می‌دادم 7 بر یک پیروز شویم. اگر بگویید تا پایان فصل قرار است همه بازی‌های‌مان را 4 بریک ببریم، من با این موضوع مشکلی ندارم. نمایش خوب یک تیم ناشی از بازی مناسب تک تک بازیکنانش است. در خط حمله بسیار کوبنده ظاهر شدیم. عده زیادی از بازیکنان، سطح توانایی‌های‌شان را ارتقا  داده‌اند. منچسترسیتی به شیوه طبیعی تمرین هر روزه، بازی کرد و پیروز شد».

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت