پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 11602 6 دی 1394 ساعت [ 10:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا به منچسترسیتی نزدیک‌تر شد

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ یک قدم دیگر به سرمربیگری در آبی‌پوشان شهر منچستر نزدیک شد.

گواردیولا به منچسترسیتی نزدیک‌تر شد

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ یک قدم دیگر به سرمربیگری در آبی‌پوشان شهر منچستر نزدیک شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه میرر در خبر اختصاصی اعلام کرد که تکسیکی بگیریستاین مدیر فوتبال باشگاه منچسترسیتی هفته گذشته با پپ گواردیولا تماس گرفته و توانسته نظر او را برای پیوستن به آبی‌پوشان شهر منچستر جلب کند. گواردیولا و بگیریستاین نزدیک به 20 سال دوستانی نزدیک و صمیمی بوده‌اند و چند روز پس از اعلام خبر جدایی سرمربی بایرن‌مونیخ از این تیم در پایان فصل، با یکدیگر در اسپانیا وقت گذرانده‌اند.

گواردیولا هفته گذشته پس از بازی تیمش برابر هانوفر، به کاتالونیا برگشت و تا روز چهارشنبه در انظار ظاهر شد تا اینکه در نزدیکی خانه‌اش در بارسلونا رؤیت شد. به گزارش میرر، گواردیولا از زمان بازگشتش از آلمان به اسپانیا، ملاقاتی با بگیریستاین داشته و شب گذشته (شنبه) نیز یک مقام ارشد در باشگاه منچسترسیتی این موضوع را تأیید کرده است.

اگرچه اصلی‌ترین دلیل تجدید دیدار گواردیولا و بگیریستاین جشن گرفتن برای سال نو میلادی و کریسمس عنوان شده اما بعید به نظر می‌رسد که مدیر فوتبال باشگاه منچسترسیتی در گفت‌و‌گو با دوست قدیمی خود حرفی از پیوستن وی به آبی‌پوشان ورزشگاه اتحاد به میان نیاورده باشد.

فصل جاری آخرین فصل قرارداد گواردیولا با بایرن‌مونیخ است و او همانطور که اعلام کرده از باواریایی‌ها جدا می‌شود. در طرف دیگر اما مانوئل پیگرینی یک فصل دیگر با منچسترسیتی قرارداد دارد. با توجه به این موضوع که گواردیولا مربی آزاد خواهد بود و استخدام او هیچ هزینه‌ای روی دست منچسترسیتی نخواهد گذاشت، به حقیقت پیوستن شایعات مطرح شده درباره آینده او چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت