خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین امروز استقلال :قربانی کردن گوسفند و ناراحتی مظلومی از سازمان لیگ

گزارش تمرین امروز استقلال :قربانی کردن گوسفند و ناراحتی مظلومی از سازمان لیگ

گزارش تمرین امروز استقلال :قربانی کردن گوسفند و ناراحتی مظلومی از سازمان لیگ

در تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال یک رأس گوسفند قربانی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل سیاه‌جامگان مشهد از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی و بدون حضور خبرنگاران و عکاسان برگزار شد.

* با توجه به لغو بازی‌های امروز به دلیل آلودگی هوا، بازیکنان و مربیان اعتقاد داشتند که اگر قرار است تمرینات برگزار شود، همان بهتر بود که بازی‌ها برگزار می‌شد.

* پیش از اینکه تمرین آغاز شود، پرویز مظلومی همه بازیکنان را در رختکن جمع کرد تا با آنها صحبت کند. صحبت‌های سرمربی استقلال 10 دقیقه به طول انجامید.

* هنگامی که بازیکنان قصد رفتن به سمت محل تمرین را داشتند، یک رأس گوسفند جلوی پای آنها قربانی شد.

* محور تمرین آبی‌پوشان دویدن دور زمین، گرم کردن، آقاوسط و مرور کارهای تاکتیکی بود.

* دروازه‌بانان استقلال جدا از سایر بازیکنان به تمرینات اختصاصی پرداختند.

* زمانی که خبر تغییر زمان بازی‌های روز سه‌شنبه لیگ برتر به گوش پرویز مظلومی رسید، به شدت از این موضوع ناراحت شد و در تماس با مسئولان استقلال اعلام کرد که اعتراض خود را نسبت به برگزاری بازی با سیاه‌جامگان در روز دوشنبه اعلام کنند. جالب آنجا بود که اعضای کادر فنی به بازیکنان گفته بودند به خانه‌های خود بروند و فردا برای برپایی اردوی پیش از دیدار مقابل سیاه‌جامگان آماده شوند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *